reklamı kapat

POPÜLER

marvel

DC yıldızının hayalindeki şaşırtıcı Marvel kötüsü

DC sinema evreninde Deathstroke karakterine hayat vermeye hazırlanan Joe Manganiello hayalindeki Marvel karakterini açıkladı. Tercihini sevilen bir Spider-Man kötüsünden yana kullandı.

Warner Bros stüdyolarının The Batman projesini duyurduğu dönemde Joe Manganiello’nun DC sinema evrenine dahil olduğunu öğrenmiştik. Başarılı oyuncu filmin kötüsü olacak ve Deathstroke karakterini canlandıracaktı. Ben Affleck’in projeden ayrılmasıyla birlikte Matt Reeves göreve geldi ve yeni bir senaryo yazmaya başladı. Böylece Joe Manganiello’nun Deathstroke’u açıkta kaldı. Sonradan onun kendi solo filmi olacağını duysak da, Deathstroke cephesinde sessizlik hakim. DC hayranları gelecekteki projeler konusundaki belirsizlikten rahatsızlık duyarken Joe Manganiello canlandırmak istediği Marvel karakterini açıkladı. Tercihini Spider-Man’in kötülerinden Kraven the Hunter’dan yana kullandı.

Joe Manganiello’nun hayalindeki Marvel karakteri

Başarılı oyuncu geçtiğimiz günlerde Lights Camera Barstool podcastine konuk oldu. En sevdiği çizgi roman serisinin Kraven’s Last Hunt olduğunu açıkladı. Sony stüdyolarının MCU’dan bağımsız geliştirdiği Kraven filminin hatırlatılması üzerine “Onun bir noktada Marvel dünyasına dahil edilmesi gerekiyor. Kraven’s Last Hunt görmezden gelinemeyecek kadar güzel bir hikaye” yorumunda bulundu. Bu karakteri canlandırmak isteyip istemeyeceğinin sorulması üzerine “Şaka mı yapıyorsun? Bu en büyük hayallerimden biri” yanıtını verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Joe Manganiello’nun Warner Bros stüdyolarıyla sözleşmesi devam ederken Marvel Sinematik Evreni‘ne dahil olması mümkün mü, bilmiyoruz. Fakat onu Kraven olarak izlemek enteresan olurdu.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı