reklamı kapat

POPÜLER

Bentley

Bir anahtar kutusu ne kadar özel olabilir; Bentley Mulsanne W.O Edition için tanıtılan paketle tanışın

Sınırlı üretim adetleriyle satışa sunulacak otomobile sahip olacaklar, Bentley tarafından tasarlanan özel bir kutu ve hediyeleri de evlerine götürecek.

100. yıl kutlamalarını yaklaşık iki hafta önce tanıtımını gerçekleştirdiği ihtişamlı konseptle zirveye taşıyan Bentley, yelpazeyi çeşitlendirmeye devam ediyor. Süreç içerisinde Mulsanne W.O. Edition ile fitili ateşleyen İngiliz üreticinin dönüm noktalarını içeren kitap projesi de ekstrem fiyatlarla kullanıcılara sunulmuştu. 2018’in son döneminde tanıttığı ve kurucusuna selam gören W.0 Edition modelini 100 adet ile sınırlayacağını duyuran Bentley, araca sahip olacak şanslı kişilere ayrıcalıklı “oyuncaklar” paylaşmayı da ihmal etmeyecek. Resmi kaynaklar tarafından paylaşılan detaylarda, araçla birlikte gelecek anahtar kutusunun içerisinde eşsiz niteliklerde parçalar karşımıza çıkıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bentley hediyesinin detayları

Tamamı el işçiliğiyle yapılan kutu, en az otomobilin kendisini kadar özel detaylara sahip. Ahşap bölümleri ceviz ağacından yapılan sette piano black detayların dahi düşünülmüş olması oldukça dikkat çekici. Anahtar setiyle birlikte, güncel otomobile ilham beren 8 Litre modelinin 1:18 ölçekli koleksiyon aracının sunuluyor olması da detaylara önem verenleri fazlasıyla mutlu edecek. 50’li yıllarda başlayan Mulliner beraberliğini de taçlandıran projenin, önümüzdeki süreçte çok önemli bir koleksiyon değeri taşıyacağına hiç şüphe yok. Kaputunun altında diğer modellerden de tanıdığımız 6,75 litrelik sekiz silindirli makineyle gelen W.0 Edition, 530 beygirlik gücüyle sadece 5,3 saniyede 0’dan 100’e çıkabiliyor.