reklamı kapat

POPÜLER

Bentley Mulsanne Grand Limousine
Bentley Mulsanne Grand Limousine
Bentley Mulsanne Grand Limousine

Bentley Mulsanne Grand Limousine lükste sınırları zorluyor

03 Mart 2016

Bir çok otomobil üreticisi yeni otomobillerini Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkardı. Bu otomobil üreticilerinden biri de İngiliz lüks otomobil üreticisi Bentley. Bentley, lüks sedan otomobili Mulsanne’ın Grand Limousine versiyonunu tanıttı.

Bentley’nin özel siparişlerinde görev alan bölümü Mulliner tarafından hazırlanan otomobil, geniş iç hacmi ve lüks detaylarıyla otomobil tutkunlarının ilgisini çekeceğe benziyor. Bentley’nin yeni Mulsanne modelinden 1 metre daha uzun ve 79 mm daha yüksek olan otomobil lüks ve konforu bir arada sunuyor. Bentley Mulsanne Grand Limousine’nin arka kısmında ikişerli karşılıklı oturma düzeni bulunuyor. İç mekanda limuzin rahatlığı ve zenginliği sunan Bentley Mulsanne Grand Limousine‘in camlarında elektrokromik cam malzemesi kullanılıyor. Bu malzeme sayesinde cam istenildiği taktirde tek tuşa basarak saydam halden opak hale dönüşebiliyor.

Arka tarafta oturan yolcular için iPad dock/şarj istasyonu, şampanya ve şarap gibi içecekleri yerleştirmek için bir bölümün ve soğutucunun da yer aldığı bu lüks otomobilin şasisinin, süspansiyonun, motor ve şanzımanın elden geçirildiği belirtiliyor. Yolcu konforunu ve güvenliğini en yüksek dereceyle sunan dünyanın en uzun ultra lüks sedan otomobili olan Bentley Mulsanne Grand Limousine’in performans değeri ve satış fiyatı henüz açıklanmadı. Bentley Mulsanne Grand Limousine’in resmi satış fiyatı henüz belli olmasa da sunduğu bu lüks göz önüne alınırsa satış fiyatının oldukça yüksek olacağını şimdiden söyleyebiliriz.