reklamı kapat

POPÜLER

Blade

Orijinal Blade Wesley Snipes’ın sürpriz Marvel yorumu

Marvel stüdyolarının San Diego Comic Con’da beklenmedik bir şekilde yeni Blade müjdesi vermesinin ardında orijinal serinin başrolünü üstlenen Wesley Snipes sessizliğini bozdu.

Bildiğiniz gibi Marvel stüdyoları yakın gelecekte yeni bir Blade ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. True Detective ile ekranlarda gördüğümüz Mahershala Ali Marvel’ın yeni Blade’i oldu. Daha önce Luke Cage’de Cottonmouth karakteriyle izlediğimiz oyuncu Marvel’ın San Diego Comic Con panelinin sonunda sahneye çıktı. Bu projenin beşinci fazda yer alacağı tahmin ediliyor. Fakat Marvel’ın asıl planlarına dair hiçbir bilgi bulunmuyor. Bu şaşırtıcı gelişmenin ardından orijinal Blade serisinin başrolümü üstlenen Wesley Snipes sessizliğini bozdu. Süreçle ilgili düşüncelerini hayranlarıyla paylaştı.

Wesley Snipes’ın Blade paylaşımı

“Akıllarını yitirmek üzere olan Blade hayranları, biraz rahatlayın. Marvel stüdyolarının Blade’e dair duyurusu büyük bir sürpriz olsa da, her şey harika. Eğlence sektöründe bir problem yok. Marvel Sinematik Evreni ekibine başarılar diliyorum. Her zaman büyük bir hayranlarıyım. Aynı zamanda Stan Lee’ye de çok saygı duyuyorum. Mahershala Ali’yi selamlıyor ve tebrik ediyorum. O çok güzel ve yetenekli bir oyuncu. Önümüzdeki yıllarda işlerini keyifle takip edeceğime eminim. İnşallah bir gün birlikte çalışma fırsatımız olur. Hepsinden önemlisi, sadık hayranlarıma bana gösterdikleri yoğun sevdiği ve bitmek bilmeyen destekleri için teşekkür ederim. Ortada herhangi bir problem yok. Bu hikayenin sonu değil.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki gelişmeler Wesley Snipes’ı şaşırtsa da, Mahershala Ali’nin rolü devralacak isim olması onu rahatsız etmemiş. Kim bilir, belki Wesley Snipes’ı da MCU’da görürüz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı