reklamı kapat

POPÜLER

blade 4

Blade’in yıldızı Wesley Snipes’ın Marvel isteği

Çok sevilen Blade serisinin yıldızı Wesley Snipes karakterinden umudu kesmemiş gibi görüyor. Ancak rolüne geri dönmenin yanında Marvel filmlerine dahil olma konusunda da oldukça istekli görünüyor.

Blade daha Marvel Sinematik Evreni kurulmadan çok önce beyaz perdede boy gösteriyordu. Seyircilerin gönlünü kazanan bu kahraman üç filmlik macerasının ardından sesizliğe gömüldü. Son filmde yaşanan düşüşün ardından Universal seriye devam etmeme kararı aldı. Fakat başrolü üstlenen Wesley Snipes aradan geçen yıllara rağmen Blade 4 için istekli. Fakat bu istediğinin gerçekleşmeme ihtimaline karşı farklı bir çözüm önerisi daha var. The Hollywood Reporter‘a konuşan ünlü oyuncu Blade 4 olmazsa, Marvel Sinematik Evreni’ne farklı bir şekilde dahil olmak istiyor!

“Aslında her türlü ihtimale açığım. Eğer Blade 4 için herhangi bir çalışma söz konusu olursa oturup neler yapabileceğimizi konuşabiliriz. Ayrıca Marvel evreninde pek çok farklı karakter var. İsterlerse yeni bir karakter de üstlenebilirim. Buna da açığım. Bana sorarsanız hayranlar Blade konusunda hala istekli. Bu yüzden beni oturtabilecekleri karakter sayısı oldukça az.”

Doğrusu Marvel bu teklifi değerlendirir mi, bilemiyoruz. Ancak Wesley Snipes’a hak veriyoruz. Onu Blade olarak benimseyen izleyicilerin farklı bir karakteri kabullenmesi pek kolay olmayacaktır.

İlginizi çekebilir