reklamı kapat

POPÜLER

Ant-Man 3

Marvel yıldızı Paul Rudd’ın Ant-Man 3 çağrısı

Son olarak Avengers Endgame filminde seyrettiğimiz Paul Rudd, Ant-Man 3 ile beyaz perdeye geri dönme konusunda istekli görünüyor. En azından son açıklaması öyle düşünmemize neden oluyor.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame‘den sonra gelen Spider-Man Far From Home ile birlikte Marvel Sinematik Evreni’nde yeni bir dönem başlayacak. Fakat bu yeni fazda hangi filmleri izleyeceğimiz tam olarak bilinmiyor. Sızıntılar dolayısıyla öğrendiğimiz bazı projeler var. Örneğin Black Widow‘un solo filmi için çekimler başladı. Yakın gelecekte Doctor Strange 2, Black Panther 2 gibi devam filmleri gelecek. Bir de The Eternals gibi yeni yapımların yolda olduğunu biliyoruz. Fakat hangi film ne zaman vizyona girecek, neyi konu edecek, kimler rol alacak gibi resmi detayların büyük bir kısmı henüz belli değil.

Ant-Man 3 gelir mi?

Bu gelecekte Ant-Man ve Wasp yer almıyor mu, onu da bilmiyoruz. Ancak Ant-Man’e hayat veren Paul Rudd oldukça istekli duruyor. Yahoo‘ya konuşan oyuncuya üçüncü film ihtimali soruldu. O da şu sözlerle yanıt verdi: “Üçüncü film gelecek mi bilmiyorum. Devam filminin gelmesi için yüksek mevkilerde birileriyle konuşmalı ve kampanya başlatmalısınız.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ant-Man özellikle Avengers Endgame’de oldukça büyük bir rol oynadı. Fakat onun Marvel Sinematik Evreni‘nin geleceğinde yeri olacak mı, henüz bilmiyoruz. Bu detaylar Spider-Man Far From Home sonrasında belli olur diye düşünüyoruz.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Endgame sahnesi