reklamı kapat

POPÜLER

Ant-Man 3

Marvel stüdyolarından beklenen Ant-Man 3 müjdesi

Marvel stüdyoları son zamanda herkesin kafasını karıştıran Ant-Man 3 belirsizliğine son verdi. Serinin devam filminin yolda olduğu sonunda netlik kazanmış oldu.

Bildiğiniz gibi Marvel’ın önümüzdeki yıllardaki programı San Diego Comic Con‘da gözler önüne serilmişti. Fakat Ant-Man 3’e dair bir açıklama olmaması hayranların canını fazlasıyla sıkmıştı. Belirsizlik sürecinde serinin oyuncuları geri dönme konusunda istekli olduklarını defalarca dile getirdi. Onların bu yorumlarının desteksiz olmadığı anlaşılmış oldu. The Hollywood Reporter‘ın haberiyle birlikte Ant-Man 3 filminin yolda olduğunu öğreniyoruz. İlk iki filmin yönetmenliğini üstlenen Peyton Reed üçüncü film için de geri dönmeye hazırlanıyor. Böylece Marvel’ın dördüncü fazının zannettiğimizden çok daha fazla projeyi kapsadığı netlik kazanıyor. Ant-Man 3’ten önce Mayıs 2022’de Black Panther 2‘nin geleceğini öğrenmiş olduk. Böylece açıklanan programa sonradan iki film eklenmiş oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ant-Man 3 gizemi son buldu

Seride Hank Pym karakterine hayat veren Michael Douglas bu gelişmenin açıklanmasının ardından Collider‘a konuştu. “Üçüncü filme başlıyoruz. Çekimler Ocak 2021’de başlayacak.” sözlerini sarf etti. Onun bu açıklaması Ant-Man 3’ün 2022 senesi içinde vizyona girme ihtimalini artırıyor. Fakat henüz ortada resmi bir tarih yok. Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas ve Michelle Pfeiffer gibi isimlerin üçüncü filmde geri dönmesi bekleniyor. Avengers Endgame’in ardından serinin Ant-Man 3 filminin konusu ne olacak, büyük merak konusu.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi