reklamı kapat

POPÜLER

Fantastic Four

Marvel hayranlarının Ant-Man 3 filminde Fantastic Four teorisi

Marvel stüdyolarının Ant-Man 3 üzerinde çalıştığının ortaya çıkmasıyla yeni bir teori ortaya atıldı. Bu seferki teori Fantastic Four ekibini Marvel Sinematik Evreni’ne dahil ediyor.

Şimdiye kadar seyrettiğimiz Ant-Man filmleri sayesinde kuantum evreni hakkında pek çok detay öğrendik. Hatta öğrendiğimiz bu detaylar Avengers Endgame filminde yoğun olarak kullanıldı. Kuantum evreni kahramanlarımızın zaman yolculuğu yaparak sonsuzluk taşlarını yeniden ele geçirmesine vesile oldu. Aynı kuantum evreni Fantastic Four’un Marvel Sinematik Evreni’ne kolay bir şekilde dahil edilmesine yardımcı olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ant-Man 3, Fantastic Four ekibini getirebilir

Marvel hayranı Reddit kullanıcılarından biri Fantastic Four’un aslında uzun zamandır Marvel dünyasında yer aldığını fakat kuantum evreninde mahsur kaldığını düşünüyor. Hatırlarsanız ikinci filmde Janet van Dyne uzun süre kuantum evreninde sıkışmasının ardından normal dünyaya geri dönüyordu. Orada kaldığı süre boyunca da bazı güçler elde ettiğine şahit olmuştuk. İşte Marvel hayranları benzer bir durumun Fantastic Four için geçerli olacağına inanıyor. Fantastic Four karakterlerinin uzun yıllardır kuantum evreni içinde olduğunu, negative zone olarak adlandırılan bölgede kalmaları yüzünden de eşsiz güçlere kavuştuklarını iddia ediyor. Onların Marvel Sinematik Evreni’ne Ant-Man 3 filmiyle birlikte dahil edilebileceği düşünülüyor. Finalde Janet van Dyne’ın geri dönerek orada tanıştığı dört kişiyi kurtarmaya çalışması karakterlerin izleyicilere tanıtılmasını mümkün kılabilir.

Siz ne düşünüyorsunuz? Fantastic Four’u bu şekilde Ant-Man 3’te Marvel Sinematik Evreni’ne dahil edilebilir mi?

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi