reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame fragmanıyla doğan Ant-Man teorisi

Marvel hayranlarının Avengers Endgame bekleyişi devam ederken yeni teoriler ortaya atılıyor. Bu teorilerden sonuncusu direkt olarak Ant-Man ile alakalı.

Ant-Man ve teori kelimeleri yan yana gelince akla gelen şeyler hep aynı oluyor. Kuantum dünyası ve zaman yolculuğu bağlantılı bir teori bekliyoruz. Fakat Marvel hayranlarının ortaya attığı son teorinin bunlardan hiçbiriyle bağlantısı yok. Zaten teori genel olarak Avengers Endgame’de yaşanacaklara değil, Ant-Man‘in hikayedeki ikinci rolüne odaklanıyor. Hatırlarsanız Avengers Endgame fragmanında Scott Lang’in ölü olduğu kabul ediliyordu. Fragmanın sonunda ise onu Avengers ekibinin kapısında görüyorduk. Son teori aslında kapıdaki bu sahnenin filmin başlarında yaşanacağını söylüyor. Scott Lang, Thanos’tan habersiz olduğu için neler olduğunu anlamakta zorlanacak. Black Widow ona Thanos’un zaferini anlatacak. Ekrandaki görüntülerle gerçeklikten silinenler gösterilecek. Scott kendisinin de bu isimler arasında sanıldığını anlayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yani Ant-Man kuantum dünyasının yanı sıra Avengers’ın içinde izleyicinin gözü olacak. Scott Lang’in ortada olmadığı süreçte neler yaşandığını onun gözünden görecek ve öğreneceğiz. Ardından hikayede gerçekten kilit rol üstlenecek ve her şeyi değiştirecek deniyor. Bu teorinin ne kadar doğru olduğunu ise Avengers Endgame’in 26 Nisan‘da vizyona girmesiyle öğreneceğiz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame ilk fragman