reklamı kapat

POPÜLER

ant-man 3

Ant-Man 3 cephesinde heyecan yaratan söylenti

Son olarak Avengers Endgame filminde seyrettiğimiz Ant-Man maceralarına çok yakında devam edebilir. İnternet dünyasında dolaşan son söylenti Ant-Man 3 filminin vizyon tarihinin netleştiğini söylüyor.

Avengers Endgame‘den sonra gelen Spider-Man Far From Home ile birlikte Marvel Sinematik Evreni’nde yeni bir dönem başladı. Dördüncü faz olarak adlandırılan bu dönemde hangi projelerin izleyici karşısına çıkacağı San Diego Comic Con ile birlikte netlik kazandı. Açıklanmasını beklediğimiz fakat listede yer almayan iki yapım bulunuyordu: Guardians of the Galaxy Vol. 3 ve Ant-Man 3. Bu belirsizlik Ant-Man’in geleceği hakkında endişe yaratmıştı. Sonrasında Ant-Man’e hayat veren Paul Rudd çıkıp “Üçüncü film gelecek mi bilmiyorum. Devam filminin gelmesi için yüksek mevkilerde birileriyle konuşmalı ve kampanya başlatmalısınız.” sözlerini sarf etmişti. Michelle Pfeiffer ise üçüncü film çekilirse geri döneceğinin sinyallerini vermişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ant-Man 3 yolda

Charles Murphy isimli Twitter kullanıcısı ise Ant-Man 3’ün vizyon tarihinin çoktan belli olduğunu açıkladı. Onun paylaştığı bilgilere göre serinin üçüncü filmi 29 Temmuz 2022‘de vizyona girecek. Bu tarihlerin henüz resmen açıklanmadığını çünkü programda hala değişiklik yapılmasının mümkün olduğunu ifade etti. Elbette bu vizyon tarihi Marvel stüdyoları tarafından açıklanmadan resmiyet kazanmıyor. Fakat stüdyonun Ant-Man 3’ü unutmadığını gözler önüne seriyor. Bu gelişme Marvel hayranlarının yanı sıra Paul Rudd’ı fazlasıyla memnun edecek gibi görünüyor. Bakalım Ant-Man ve Wasp’ı nasıl maceralar bekliyor.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Endgame sahnesi