reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai iMax N Drift Bus

Performans canavarı yanlama makinesi: Hyundai iMax N Drift Bus [Video]

Hyundai Avustralya, gerçekten sürpriz bir çalışmaya imza attı. İşte karşınızda Hyundai iMax N Drift Bus ve pist üstünde yapabildikleri..

Firmalar zaman zaman gerçekten çok ilginç ve özel otomobil projelerine imza atabiliyor. Bunların en yenisi ise direkt olarak dev üretici Hyundai’den geliyor. Hyundai’nin Avustralya ayağı tarafından hazırlanan iMax N Drift Bus, direkt olarak standart iMax üstüne kuruluyor ve firmanın özel spor modellerinde kullandığı “N” rozetini taşıyor. Aracın 2,5 litrelik CRDi motorunu 3,5 litre çift turbo V6 motor ile değiştiren Hyundai Avustralya, iMax N Drift Bus’ın yaklaşık olarak 402 beygir güç ve 555 Nm tork üretebildiğini aktarıyor. Bu gücü 8 ileri otomatik vites ile arkaya aktaran ve böylece drift yani yanlama yapabilen model, bu konuda yukarıdaki video içinde izleyebileceğiniz üzere gerçekten çok başarılı görünüyor. N modellerin ikonik mavisiyle hazırlanan ve ciddi değişiklikler ile çok daha sportif hale getirilen Drift Bus, 19 inç jantlar üstüne oturuyor. Bu sportif yapısına rağmen sekiz kişiyi rahatlıkla taşıyabilen iMax N Drift Bus, söylendiği kadarıyla hafta sonunda World Time Attack Challenge kapsamında yarışmaya hazırlanıyor.

Hyundai iMax N Drift Bus
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai iMax N Drift Bus dikkat çekmeyi başarmış durumda

Dışı kadar içerisinde de sportif yapıya özel değişiklikler yapılan model, maalesef seri üretime girmeyecek. Bu araçtan sadece bir adet üretildiğini aktaran firma, yine de birçok kişiye örnek olmuş olabilir.