reklamı kapat

POPÜLER

The Witcher

Game of Thrones’un yokluğunu aratmayan The Witcher fragmanı [Video]

Netflix’in heyecan uyandıran dizisi The Witcher uzun bir bekleyişin ardından yeni fragmanıyla karşımıza çıkıyor. Bu fragman öncekinden çok daha fazla ilgi görmeyi başarıyor.

The Witcher’ın televizyona uyarlanacağı uzun zamandır belli ve özellikle Henry Cavill‘ın Geralt rolü için seçilmesi projeye olan ilgiyi fazlasıyla artırdı. Hayranların aklında olan bu oyuncunun seçilmesi büyük heyecan yaratmıştı. Fakat öte yandan kitap serisini takip edenler Geralt’ın orijinalinden uzak bir versiyonunu seyretmekten korkuyordu. Paylaşılan fragmanlarla birlikte bu endişe ufak ufak ortadan kalkıyor. Dizide Henry Cavill’ın yanı sıra Freya Allan, Anya Chalotra, Joey Batey, MyAnna Buring, Tom Canton ve Eamon Farren gibi isimler rol alıyor.

The Witcher Game of Thrones’un yerini doldurabilir

The Witcher’ın ilk fragmanı geçtiğimiz temmuz ayında San Diego Comic Con vesilesiyle paylaşılmıştı. Şimdiki fragman ise herhangi bir etkinlik kapsamında paylaşılmıyor. Fakat hayranların uzun bekleyişinden sonra ortaya çıkması memnuniyet yaratıyor. Bu dünyaya aşina olanların iyi bildiği üzere fragmanda kara büyü, korkutucu canlılar ve bunların yarattığı politik sıkıntıları görüyoruz. Bu sebeple The Witcher’ın Game of Thrones‘la birlikte oluşan fantastik dizi boşluğunu dolduracağına inanıyoruz. Paylaşılan tanıtım da bu düşüncemizi destekliyor. Henry Cavill’ın Geralt’ı ise umut vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Witcher ilk sezon bölümleriyle 20 Aralık‘ta izleyici karşısına çıkacak. Dizinin kitaplardaki havayı ekrana taşıyıp taşıyamayacağını görmek için sabırsızlanıyoruz. Paylaşılan ana fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.