reklamı kapat

POPÜLER

The Witcher

Netflix’ten şaşırtıcı The Witcher 1. sezon sızıntısı

Netflix’in bu yıl en merak edilen işlerinden biri The Witcher diyebiliriz. The Witcher 1. sezon bölümleriyle ne zaman ekrana gelecek sonunda belli oldu. Ancak bu talihsiz bir sızıntıyla ortaya çıktı.

The Witcher’ın televizyona uyarlanacağını uzun zamandır biliyoruz. Dizinin başrolünü Henry Cavill‘ın üstleneceğini öğrendiğimizden beri de beklentilerimiz yükselmiş durumda. Onun Geralt olarak seçilmesi projenin dikkatleri üzerine çekmesine vesile oldu. Çekim süreci yakından takip edilen diziden ilk tanıtım San Diego Comic Con döneminde ortaya çıkmıştı. Eleştirilen detaylar olsa da tanıtımın genel olarak beğenildiğini söyleyebiliriz. Hatta pek çok izleyici The Witcher’ın Game of Thrones‘un bitmesiyle oluşan boşluğu doldurabileceğini düşünmeye başlamıştı. Çıkan fotoğraflar da bu düşünceleri desteklemişti.

The Witcher 1. sezon paylaşımı

Tüm bu ilgiye rağmen Witcher cephesinde uzun zamandır sessizlik hakimdi. Daha önceden sene içinde izleyici karşısına çıkacağını öğrendiğimiz dizinin yayın tarihi fazlasıyla merak ediliyordu. Bu önemli gerçek Netflix’in sosyal medyadaki bir paylaşımı sayesinde ortaya çıktı. Ancak görünen o ki bu yanlış bir paylaşım oldu. Çünkü aynı paylaşım çok kısa süre içinde silindi. Netflix’in kendi hatasıyla ortaya çıkan detaylara bakılırsa The Witcher dizisinin ilk sezonunu 17 Aralık‘ta seyredeceğiz. İlk sezon büyük ihtimalle sekiz bölümden oluşacak. 17 Aralık’ta sekiz bölümün tamamı seyirci karşısına çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Henüz 17 Aralık tarihi netlik kazanmış değil. Netflix’in yakın gelecekte yapacağı resmi açıklamayla söylentilere son vereceğini tahmin ediyoruz.

İlginizi çekebilir

Dizinin ilk tanıtımı