reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

The Witcher 1. sezon

Netflix’ten son The Witcher 1. sezon fragmanı [İzle]

Netflix’in tanıtım çalışmalarını yoğunlaştırdığı The Witcher 1. sezon için son bir tanıtım izleyicilerle paylaşıldı. Bu fragmanda aksiyondan çok hikayeye odaklanıyoruz.

The Witcher için senenin en çok merak edilen dizilerinden biri diyebiliriz. Özellikle Game of Thrones’un final yapmasının ardından herkesin gözü bu projeye çevrildi. İlk sezonun yayınlanmasına çok kısa bir süre kala Netflix tanıtım çalışmalarını hızlandırıyor. Bir yandan serinin başrol oyuncusu Henry Cavill farklı şehirlerde basının karşısına çıkıyor. Başarılı oyuncu The Witcher’ın en önemli karakterlerinden Rivyalı Geralt’ı canlandırıyor. Bu enteresan yapımda ona Freya Allan, Anya Chalotra, Joey Batey, MyAnna Buring, Tom Canton ve Eamon Farren gibi isimler eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Son The Witcher 1. sezon fragmanı

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde The Witcher’ın ana karakterlerini tanıtan videolar gelmişti. Bu sayede Rivyalı Geralt, Yennefer ve Ciri’yi yakından tanıma fırsatı bulmuştuk. Paylaşılan son fragman da bu karakterlere odaklanıyor. Kader onların ağlarını nasıl örüyor sorusuna kısa bir yanıt veriyor. Ciri herkes ölmesine rağmen hayatta kalmayı başarıyor ancak hiçbir zaman güvende değil. Büyük annesinin son sözleri olan Rivyalı Geralt’ı bulması gerekiyor. Bu süreçte sırayla Rivyalı Geralt, Yennefer ve Ciri’nin yolları kesişiyor. Büyük macera da böyle başlıyor.

The Witcher ilk sezon bölümleriyle 20 Aralık‘ta izleyici karşısına çıkacak. İlk sezonun nasıl olacağı büyük bir merak konusu. Paylaşılan son fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.