reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Volkswagen Atlas

Değişimin ilk sinyalleri; yeni Volkswagen Atlas cephesinden detaylar gelmeye başladı

Ailenin en büyük SUV modeli olarak macerasına devam eden Volkswagen Atlas, makyaj niteliğindeki değişimlerle elini güçlendirecek.

Advertisement

Sunulduğu Amerika pazarında asfalta çıkmasıyla birlikte Volkswagen ürün gamının ebatsal olarak en tepesine yerleşen Atlas için de artık değişim zamanı geldi. 7 kişilik yolcu kapasitesiyle bölgenin devlerine karşı hiç de fena sayılmayacak bir mücadele veren modeli için bir süredir çalışan marka da yıl bitmeden bizlere ilk bakış şansı niteliğinde üç görsel paylaşıyor. Şimdilik elektronik ortamda geliştirilen render çizimleri üzerine oluşsa da, Volkswagen Atlas için nasıl bir değişimini bizi beklediğini en azında tasarım noktasında hissetmeye başlıyoruz. Tanıtımı için önünümüzdeki yılın işaret edildiği modelde çok daha kaslı bir görünüm bizi beklediğini de söylemek mümkün.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen Atlas daha agresif bir karaktere bürünecek

Kaynaklara baktığımızda 2021 model yılıyla asfalta çıkacağına dair detaylar gördüğümüz Atlas’ta, aracı tanıyanların kolaylıkla ayırt edebileceği değişimler bizleri bekliyor. Ön ızgara ve iki kademeli ışıklandırma grubuyla doğudan karaktere etki eden bu değişimler içerisinde ön tamponu da göz ardı edemiyoruz. Yan profilden bakıldığında ise Atlas’ın ciddi bir revizyona uğramadığını hissedebiliyoruz. Nitekim Volkswagen kaynaklarında daha çok ön ve arka bölümdeki dokunuşlar üzerinden değişimin hissedileceğine dair bilgiler mevcut. Bahsi geçen bu bölüme baktığımızda da yine ışıklandırma tasarımının ve tamponların başrolü aldığını söylemek mümkün. Şimdilik kokpit detayları paylaşılmayan modelde Touareg üzerinden beklenen bazı temel güncellemeler söz konusu. Direksiyon ve multimedya sistem merkezli olması muhtemel bu dokunuşlarla birlikte modernleşme operasyonunun tamamlanmasını bekliyoruz. Önümüzdeki günlerde daha da net detaylar alacağımız gelişmelere sahne olacak.

İlginizi çekebilir

Volkswagen Touareg