reklamı kapat

POPÜLER

The Witcher

Henry Cavill, The Witcher kitabını okuyor [İzle]

Netflix büyük merakla beklenen dizisi The Witcher için tanıtım çalışmalarını hızlandırdı. Paylaşılan son videoda Henry Cavill, The Witcher’ı okuyor. Bizleri bu dünyayla tanıştığımız ilk satırlara geri döndürüyor.

Büyük merakla beklenen The Witcher için geri sayım devam ediyor. Game of Thrones’un yerini doldurmasını beklediğimiz bu yapım The Witcher’ın oyunlarına değil, Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin yazdığı kitap serisine dayanıyor. Rivyalı Geralt rolünde karşımıza hayranların tercihi olan Henry Cavill çıkıyor. Bu enteresan yapımda ona Freya Allan, Anya Chalotra, Joey Batey, MyAnna Buring, Tom Canton ve Eamon Farren gibi isimler eşlik ediyor. Olaylar Rivyalı Geralt, Ciri ve Yennefer’ın etrafında şekilleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Henry Cavill’ın The Witcher okuduğu anlar

Fragmanlarıyla merak uyandırmayı başaran The Witcher’ın tanıtım süreci hız kazanmış durumda. Geçtiğimiz haftalarda başrolde seyredeceğimiz Henry Cavill‘ı pek çok farklı programda gördük. İngiliz oyuncu şimdi dizinin tanıtımı için kamera karşısına geçip The Witcher’ı okudu. Böylece bu büyülü dünyayla tanıştığımız ilk satırlara geri dönme fırsatı elde etmiş olduk. Elbette büyük ilgi uyandıran bu video Netflix Türkiye‘nin YouTube hesabında Türkçe altyazılı olarak da paylaşıldı.

Çoktan ikinci sezon onayı aldığını bildiğimiz The Witcher ilk sezon bölümleriyle 20 Aralık‘ta izleyici karşısına çıkacak. Sezon hayranların beklentilerini karşılayabilecek mi, büyük merak içindeyiz. İlk sezon bölümleri öncesi paylaşılan Henry Cavill’ın kitap okuduğu anları Türkçe altyazılı olarak haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.