reklamı kapat

POPÜLER

The Witcher

Game of Thrones’un varisi geldi! Nefes kesen ilk fragmanıyla The Witcher [Video]

Netflix‘in en merak edilen projelerinden biri olan The Witcher ilk fragmanıyla sonunda boy gösterdi. Paylaşılan fragman bizleri heyecanlandıracak bir işin yolda olduğunu gözler önüne seriyor.

Aslına bakarsanız The Witcher’ın televizyona uyarlanacağını uzun zamandır biliyorduk. Fakat projenin dikkatleri üzerine çekmesi Henry Cavill‘ın Geralt olarak seçilmesiyle oldu. Hayranların aklında olan bu ismin oyuncu kadrosuna alınması büyük heyecan uyandırdı. Sonrasında yaşanan sızıntılar zaman zaman kafaları karıştırsa da paylaşılan ilk görsellerle birlikte hayranların içi fazlasıyla rahatlamıştı. San Diego Comic Con etkinliklerinin başlamasıyla birlikte diziden ilk fragman gün yüzüne çıktı.

The Witcher fragman izlenimleri

Paylaşılan fragman daha şimdiden The Witcher hayranlarını etkilemeyi başardı. Dizi beklenen atmosferi yakalamayı başarmış gibi görünüyor. Kara büyü, devasa canlılar ve politik sıkıntılar fragmanda müjdelenen detaylar arasında yer alıyor. Kimileri dizinin yarattığı beklentiyle birlikte Game of Thrones‘un tahtına talip olduğunu söylemeye başladı bile. Öte yandan belirtmek gerekiyor, dizinin hikayesi temel olarak Andrzej Sapkowski‘nin kaleme aldığı kitap serisine dayanıyor. CD Projekt Red tarafından uyarlanan oyunlar ise sadece ilham kaynağı olarak kullanıcak gibi görünüyor. Bu sebeple diziyi, karakterleri ve ilk sezonda yaşanacakları oyunlara göre değil, kitaplara göre değerlendirmek gerekiyor. Bu yapımın kitaplara oldukça sadık kalacağı daha önceden de belirtilmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Henüz The Witcher ilk sezon bölümleriyle ne zaman karşımıza çıkacak, bilmiyoruz. Fakat dizinin Netflix’in en iddialı projelerinden biri olacağına şüphemiz yok.