reklamı kapat

POPÜLER

Living with Yourself

Marvel yıldızının yeni Netflix dizisi: Living with Yourself [Video]

Başrolünü Marvel filmlerinde Ant-Man olarak seyrettiğimiz Paul Rudd‘ın üstlendiği yeni Netflix dizisi Living with Yourself ilk tanıtımıyla karşımıza çıkıyor. Bu komedi dizisi içinden çıkılması imkansız bir ikilemi gözler önüne seriyor.

Komedi türü yapımlarla özdeşlemiş olan Paul Rudd son zamanlarda süper kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Marvel Sinematik Evreni’nde Ant-Man rolünde izlediğimiz oyuncu son olarak Avengers Endgame filminde boy göstermişti. Yakın gelecekte onun Marvel macerası devam edecek gibi görünüyor fakat oyuncu kariyerinin komedi odaklı yönünü de terk etmek istemiyor. Onu şimdi Netflix’in komedi yanı ağır basan yeni dizisi Living With Yourself’te göreceğiz.

Living with Yourself özeti

Netflix tarafından paylaşılan özete bakılırsa bu dizi daha iyi olmayı gerçekten isteyip istemediğimizi sorgulayan, özgün bir varoluşçu komedisi. Paul Rudd’ın hayat verdiği miles karakteri hayatta hüsrana uğruyor. Onu daha iyi bir insan hâline getirmeyi vaad eden yeni bir spa tedavisinin ardından, kendisinin yeni ve daha gelişmiş bir versiyonuna dönüşüyor. Eylemlerinin istenmeyen sonuçlarıyla baş eden Miles bir yandan da kariyeri, benliği ve karısı Kate ile mücadele etmek zorunda kalıyor. Kate karakterini de Aisling Bea canlandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Farklı bakış açılarından anlatılan dizinin ilk sezonu sekiz bölümden oluşuyor. Bölümler dizinin yaratıcısı ve senaristi Timothy Greenberg, Jonathan Dayton ve Valerie Faris tarafından yönetiliyor. Living with Yourself ilk sezon bölümleriyle 18 Ekim Cuma günü Netflix‘te olacak.