reklamı kapat

POPÜLER

ant man yıldızının Netflix komedisi Living With Yourself
ant man yıldızının Netflix komedisi Living With Yourself
ant man yıldızının Netflix komedisi Living With Yourself
ant man yıldızının Netflix komedisi Living With Yourself
ant man yıldızının Netflix komedisi Living With Yourself

Ant Man yıldızı Paul Rudd başrolünde Netflix komedi dizisi

Avengers Endgame filminde kurtuluş fitilini ateşleyen Ant-Man karakterine hayat veren Paul Rudd, karşımıza Netflix komedi dizisiyle çıkmaya hazırlanıyor.

Son olarak Avengers Endgame filminde Ant Man olarak izlediğimiz Paul Rudd, şimdi Netflix komedi dizisiyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Avengers Endgame filmindeki komedi unsurunu oluşturan oyunculardan oluşturan Rudd’ın Ant Man solo filmlerindeki komedi dozu düşünülünce, yeni yapımda da benzer bir performans görebiliriz diye düşünüyoruz. Netflix’in komedi tarafını güçlendirme amacı taşıyan yeni dizi Living With Yourself adını taşıyor. Söz konusu dizi Rudd’un bir televizyon dizisindeki ilk başrolü aynı zamanda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix komedisi Living With Yourself’in konusu

Yeni dizide Rudd karşımıza Miles karakteriyle çıkıyor. Dizi temellerini yaratıcı bir varoluşsal komediye dayıyor. Miles ile beraber izleyicinin cevap aradığı soru ise “Gerçekten daha iyi olmak istiyor muyuz?” oluyor. Living With Yourself için yayınlanan resmi özet ise şu şekilde: “Aşkta ve yaşamda hüsrana uğramış bir adam olan Miles, gizemli bir tedavinin ardından eski benliğinin kendisinin daha iyi bir versiyonuyla değiştirilmiş olduğunu fark eder.” Bu kısa özet açıkçası aklımıza bir diğer Netflix komedisi Maniac‘ı getirdi. Elbette konusu itibarıyla birebir olmasa da, benzer bir his yaratacak gibi hissediyoruz.

Miles’ın bu daha iyi birine dönüşme arzusuyla kabul ettiği yeni tedavinin ardından işler tahmin edersiniz ki tam da istediğimiz gibi gitmiyor. Bu tedavinin sonuçlarını yavaş yavaş idrak etmeye başlayan Miles, eşi (Aisling Bea), kariyeri ve benliği için yepyeni bir savaşa girmek durumunda kalıyor. Toplamda sekiz bölümle izleyici karşısına çıkacak olan dizinin yazarı ise Emmy ödüllü Timothy Greenberg. Living With Yourself için çok uzun süre beklemeyeceğimizi müjdeleyelim. Dizi 8 bölümüyle 18 Ekim‘de Netflix’teki yerini alacak. Şimdilik bir fragman paylaşılmadı; ancak çıkış tarihinin yakınlığı sebebiyle önümüzdeki dönemlerde bir fragman görmeyi umduğumuzu da ekleyelim. Dizinin resmi Netflix sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Eylül 2019 ajandası