reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man

Avengers Endgame’de Iron Man’in final sahnesi [İzle]

Avengers Endgame filminin en çarpıcı sahnesi Iron Man karakterinin Thanos’u alt ettiği anlar oldu. Uzun bekleyişin ardından bu şaşırtıcı sahne internet dünyasındaki yerini aldı.

Avengers Infinity War’da Doctor Strange sayesinde öğrenmiştik ki kahramanlarımızın Thanos’u yenebildiği tek bir gelecek vardı. Kahramanlarımız Infinity War finalinde Thanos‘un parmaklarını şıklatmasından sonra bu ihtimalin ortadan kalktığını düşünse de işlerin öyle olmadığı Avengers Endgame‘le anlaşıldı. Önce zaman yolculuğu keşfedildi. Sonra tüm sonsuzluk taşları teker teker toplandı. Ortadan kaybolan herkesi geri getirdikten sonra Thanos’u bir kez daha alt etmek gerekiyordu. Bu noktada devreye Iron Man girdi. Tony Stark, Doctor Strange’in işaretiyle kazandıkları gerçeklikte olduklarını ancak kazanabilmek için kendisini feda etmesi gerektiğini anladı. Fakat bu gerçek onu durdurmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Iron Man ve büyük fedakarlık anı

Zırhındaki nano teknoloji yardımıyla sonsuzluk taşlarını Thanos’un elinden aldı. İlk filmin final sahnesine gönderme yaparak “I am Iron Man” yani “Ben Iron Man’im” diyerek parmaklarını şıklattı. Thanos ve ordusunu toz bulutuna çevirerek mücadeleyi kazandı. Fakat sonsuzluk taşlarının gücünü kaldıramayarak hayata gözlerini yumdu. Iron Man bu fedakarlığıyla dünyanın asla unutmayacağı ve hep minnet duyacağı kahramanlardan biri oldu. Onun şaşkınlık yaratan, akıllarda yer eden ve izleyicileri göz yaşlarına boğan final sahnesi artık yüksek kaliteli versiyonuyla internette yer alıyor. Tony Stark‘ın Avengers Endgame finalindeki bu efsanevi anlarını haberimizin girişindeki videoda bulup seyredebilirsiniz.