reklamı kapat

POPÜLER

Merakla beklenen Luke Cage dizisinden yeni fotoğraflar

22 Eylül 2016

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Luke Cage eylül ayının sonunda izleyici karşısına çıkacak. İlk sezon geri sayımı devam ederken seyircilerin merakını körükleyen yeni fotoğraflar yayınlandı.

Türkiye lansmanını gerçekleştiren Netflix son zamanlarda Marvel çizgi romanlarından uyarlanan dizilere ev sahipliği yapıyor. Şimdiye kadar platform üzerinden yayınlanan Daredevil ve Jessica Jones büyük ilgi gördü. Şimdi bir başka süper kahraman olan Luke Cage’in hikayesi ekrana taşınıyor. Marvel Sinematik Evreni’nde Luke Cage’i ilk kez Jessica Jones dizisinde görmüştük. Orada devamlı bir karakter olarak yer alan kahramanımız şimdi kendi dizisine kavuşuyor.

Cheo Hodari Coker tarafından yaratılan dizinin başrolünde Mike Colter yer alıyor. Ona Mahershala Ali, Frankie Faison, Rosario Dawson, Erik LaRay Harvey, Darius Kaleb, Simone Missick ve Theo Rossi gibi isimler eşlik ediyor. Burada Luke maruz kaldığı deneyler sonucunda insanüstü bir güce ve hiçbir şekilde zarar görmeyen bir tene kavuşuyor. New York’ta sıradan bir hayat yaşamayı amaçlarken, mafyanın Harlem’i ele geçirdiğini fark ediyor. İnsanların çektiği zulüm karşısında daha fazla sessiz kalamıyor.

Luke Cage’in merakla beklenen ilk sezonu 30 Eylül‘den itibaren Netflix üzerinden seyredilebilecek.

YORUMLAR