reklamı kapat

POPÜLER

The Defenders setinde Daredevil ile Jessica Jones ilk kez birlikte görüntülendi

Marvel‘ın sokak kahramanlarını bir araya getirecek olan The Defenders‘ın çekimleri tam gaz devam ediyor. Merakla beklenen dizinin çekimleri sırasında bu kez Daredevil ile Jessica Jones ilk defa bir araya geldi.

Tam ismi Marvel’s The Defenders olan yapım New York‘un kahramanlarını Avengers misali bir araya getirecek. Daredevil, Jessica Jones ve Luke Cage ekibin üyeleri arasında yer alacak. Kendi dizisine gelecek sene kavuşacak olan Iron Fist ise ekibin son üyesi olacak. Şimdilik resmiyet kazanmasa da, The Punisher‘ın da Defenders’a dahil edileceği düşünülüyor.

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan bu yapımın başrollerini Charlie Cox, Krysten Ritter, Mike Colter ve Finn Jones paylaşacak. İlk sezonun kötüsüne tecrübeli oyuncu Sigourney Weaver hayat verecek. Onlara Deborah Ann Woll, Elden Henson, Carrie-Anne Moss, Rachael Taylor, Elodie Yung ve Rosario Dawson gibi isimler eşlik edecek.

Netflix ile Marvel‘ın ortaklığının son ürünü olan The Defenders’ın birinci sezonu sekiz bölümden oluşacak ve 2017 yılı içinde izleyici karşısına çıkacak. Daredevil ve Jessica Jones’un ilk kez birlikte görüldüğü kareleri haberimizin başındaki galeride bulabilirsiniz.