reklamı kapat

POPÜLER

Stan Lee sürprizli The Defenders tanıtımı [Video]

Marvel‘ın heyecan uyandıran televizyon projelerini düşündüğümüzde akla ilk gelen The Defenders oluyor. Sevilen kahramanları bir araya getirecek olan bu yeni dizi gelecek ay izleyici karşısına çıkacak. Geri sayım devam ederken The Defenders‘tan yeni bir tanıtım gün yüzüne çıktı. Bu tanıtımın en dikkat çekici noktası ise Stan Lee takviyesi oldu.

Bildiğiniz gibi Netflix son yıllarda Marvel çizgi romanlarından uyarlanan dizilere ev sahipliği yapıyor. Bu furya Daredevil ile başladı. Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist ile devam etti. Şimdi sıra tüm bu kahramanları bir araya getirecek olan The Defenders’a geldi. Bu heyecan uyandıran yapımın başrollerini Charlie Cox, Krysten Ritter, Mike Colter ve Finn Jones paylaşacak. Hikayenin ilk sezondaki kötüsüne ise Sigourney Weaver hayat verecek.

Paylaşılan tanıtıma baktığımızda ise Stan Lee‘nin The Defenders ekibini izleyişini görüyoruz. Bu süreçte kahramanların da bir insan olduğunu söylüyor. Çok güçlü, yıkılmaz veya kusursuz olmaları gerekmediğini, kimi zaman hata yapabileceklerini açıklıyor. Ancak önemli olanın adaletle hareket etmek ve doğru olanı yapmak olduğunu dile getiriyor. Sonun bu sözleriyle gördüğümüz tüm anlar daha anlamlı bir hale bürünüyor.

İlk sezonu sekiz bölümden oluşan The Defenders, 18 Ağustos Cuma günü Netflix’te izleyici karşısına çıkacak. Dizinin Stan Lee sürprizli tanıtımını haberimizin girişinde bulabilirsiniz.