reklamı kapat

POPÜLER

Akıllı Saat Rehberi [2016]

10 Aralık 2016

Akıllı saat pazarındaki keskin rekabet devam ediyor. En yeni modeller tüm özellikleriyle mercek altında.

Klasik saatlerin zamana meydan okuyan şıklığı ve tarzı saat tutkunları için bir vazgeçilmez. Ancak her şeyin akıllandığı günümüzde, saatlerin teknolojinin nimetlerinden yararlanmaması söz konusu değil. Şu bir gerçek ki akıllı saatler artık hayatımızın bir parçası. Daha gelişmiş bir ekosisteme sahip olan bu cihazlar bir saati her gün şarj etme düşüncesini dahi kabul ettirmiş durumda. Özelliklerini ve sunduklarını geliştiren akıllı saatler modanın da bir parçası olmayı başardı.

Geçmiş yıllarda daha sık rastladığımız kare tasarımların bir kısmı kendini klasik saat şıklığına emanet ederken bazı modeller istikrarı koruyor. Çeşitlenen saat arayüzleri, farklı kayış alternatifleri derken tamamen kişiselleştirilebilen bu aksesuarlar kolunuzda bir asistan olmakla kalmıyor, tarzınızı da her daim dinamik tutuyor. Apple’dan Samsung’a, Asus’tan Pebble’a kadar iddialı markaların akıllı saatlerini incelerken bazı isimlerin yokluğunu fark edebilirsiniz. Ne yazık ki kıyasıya bir rekabet içinde olan akıllı saat pazarının hızlı gelişime ayak uyduramayan firmalar yarışın gerisinde kaldı. Yarışa devam eden modeller arasında hangisi aktivite meraklılarına hitap ediyor, hangisi tasarımıyla öne çıkıyor gelin beraber bakalım.

Türkiye’de satışı olmayan ürünlerin yurt dışı fiyatları yazılmıştır.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Akıllı Saat Rehberi [2016]” için 4 cevap

 1. Deniz dedi ki:

  En çok satan android watch olan, ve görece eski olsa da hala iyi bir donanima sahip huawei watch’den bahsetmemek de çok mantıklı olmuş.

 2. Benan dedi ki:

  Huawei Watch’un en çok sattığı gerçek bir masal. Rüyadan uyanmanı tavsiye ederim. Ayrıca rüküş seviyesinde çirkin ve kendin de yazdığın gibi eskimiş daha da önemlisi Türkiye’ye getirmeye kimsenin tenezzül dahi etmediği Huawei saatinden bahsetmemeleri gayet mantıklı olmuş. Şu listedeki saatlere alternatif bedava verseler takılmayacak bir ürün. Ayrıca Huawei’nin tam anlamıyla elinde patlayan saatlerinin devamını da üretmeyeceği konuşuluyor. Marka senin kadar arakasında duramıyor ürünün 🙂

 3. Mustafa dedi ki:

  Takıldığın şeye bak. Türkiye’de satışı olmayan ürünlerin olduğu rehber hazırlamışlar. Herkes jetsetter sanki.

 4. zafer özkan dedi ki:

  gues ve movado gibi markalar da var bunların da oldukça iyi özellikleri var tamam bunlar türkiyede satılmıyor henüz ama bunların da değerlendirmesini yaparsanız yurtdışından akıllı saat alacaklar için iyi bir rehber olabilir