reklamı kapat

POPÜLER

The Defenders’ın kötüsü büyük heyecan yarattı

Marvel‘ın merakla beklenen yapımlarından biri olan The Defenders‘a dair ilk bilgiler gün yüzüne çıkmaya başladı. İlk sezonda dizinin kötüsünün kim olacağı New York Comic Con’da açıklandı.

6 – 9 Ekim arasında gerçekleşen New York Comic Con birçok heyecan verici gelişmeye sahne oldu. Marvel cephesinde Iron Fist‘ten yeni bir tanıtım izletildi. The Defenders‘ta yer alacak olan Charlie Cox (Daredevil), Krysten Ritter (Jessica Jones), Mike Colter (Luke Cage) ve Finn Jones (Iron Fist)  ilk kez burada bir araya geldi. Tüm bunların üzerine bir de tecrübeli oyuncu Sigourney Weaver‘ın The Defenders’ın ilk sezonunda rol alacağı dizinin New York Comic Con panelinde açıklandı. Weaver ekibin geri kalanıyla birlikte ilk kez burada hayranların karşısına çıktı.

Alien (Yaratık) serisiyle tanınan başarılı oyuncu bu sefer hikayenin kötüsü olarak karşımıza çıkacak. Çizgi roman bağlantılı olması beklenen bu karaktere dair henüz bir bilgimiz yok. Panelde bu konuya özellikle değinilmedi. Sigourney Weaver sürpriziyle heyecan yaratan The Defenders 2017 senesi içinde Netflix’te izleyici karşısına çıkacak.

İLGİLİ HABERLER