reklamı kapat

POPÜLER

Marvel’ın son projesi Iron Fist’ten yeni fotoğraflar paylaşıldı

Marvel ve Netflix ortaklığında televizyona uyarlanan Iron Fist önümüzdeki sene ekrana gelmeye hazırlanıyor. İlgi uyandıran bu yapımdan yeni fotoğraflar yayınlandı.

Netflix şimdiye kadar Daredevil, Jessica Jones ve Luke Cage dizilerini izleyicilerle buluşturmuştu. Marvel çizgi romanlarından uyarlanan bu yapımlar büyük beğeni topladı. Süper kahramanların Netflix’teki macerası Iron Fist ile devam edecek. Burada bir milyoner olan Danny Rand, New York’a geri dönecek. Kaçırdığı yılların ardından geçmişiyle yeniden bağlantı kurmaya ve ailesinin mirasını anlamaya çabalayacak. Bunun yanı sıra kung-fu konusunda ustalığı ve Iron Fist’in gücünü çağırabilmesiyle şehre adalet getirmek için mücadele edecek.

Bu yeni süper kahramana Game of Thrones ile ün kazanan Finn Jones hayat verecek. Ona Jessica Henwick, David Wenham, Jessica Stroup, Tom Pelphrey, Carrie-Anne Moss ve Rosario Dawson gibi isimler de eşlik edecek.

Marvel’s Iron Fist, 13 bölümlük ilk sezonuyla 17 Mart 2017‘de Netflix’te olacak. Paylaşılan son fotoğrafları haberimizin başındaki galeride bulabilirsiniz.