reklamı kapat

POPÜLER

Marvel’ın yeni dizisi Iron Fist’te kayıp milyoner şehre geri dönüyor [Video]

Son yıllarda Marvel ve Netflix ortaklığında birçok yeni proje izleyicilerle buluşuyor. Bu ortaklığın son meyvesi olan Iron Fist sonunda uzun bir tanıtımla karşımıza çıkıyor. Danny Rand kendisine ait olanları almak üzere geri dönüyor.

Bildiğiniz gibi Netflix ilk olarak Marvel çizgi romanalarından uyarlanan Daredevil‘ı izleyicilerle buluşturmuştu. Bu projenin hem eleştirmenlerin hem de izleyicilerin büyük beğenisi toplamasıyla onu Jessica Jones ve Luke Cage takip etti. Sıra sonunda The Defenders ekibinin dördüncü üyesi olan Iron Fist’e geldi.

Bu yeni süper kahramana Game of Thrones sayesinde tanıdığımız Finn Jones hayat verecek. Iron Fist ismiyle anılan kahramanımızın asıl ismi ise Danny Rand. Oldukça zengin olan Danny ufakken ailesiyle çıktığı bir seyahat sırasında kaza geçiriyor. Anne ve babası ölürken, sadece o hayatta kalıyor. Aradan geçen yıllarda kung-fu konusunda ustalaşıyor ve Iron Fist’in gücünü çağırabilmesiyle üstün bir güç elde etmiş oluyor. Tüm bunların ardından New York‘a geri dönüp mirasını geri almaya çalışıyor. Tabii asıl amacı New York’taki adaletsizliği sonlandırmak…

Çizgi roman hayranlarının merakla beklediği bu yapımda Finn Jones’un yanı sıra Jessica Henwick, David Wenham, Jessica Stroup, Tom Pelphrey, Carrie-Anne Moss ve Rosario Dawson gibi isimler rol alıyor.

Marvel’s Iron Fist, 13 bölümlük ilk sezonuyla 17 Mart 2017‘de Netflix’te olacak. Diziden paylaşılan uzun tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER