reklamı kapat

POPÜLER

The Punisher dizisi ne zaman ekrana geliyor?

Netflix, Marvel çizgi romanlarından uyarlanan dizileri izleyicilerle buluşturmaya devam ediyor. The Punisher da platformun ekrana taşıyacağı yapımlar arasında yer alıyor. Sonunda bu yeni dizinin ne zaman yayınlanacağı belli oldu.

Jon Bernthal‘ın hayat verdiği Punisher ile Daredevil dizisinde tanışmıştık. Hikayeye ikinci sezonda dahil olan bu kahraman seyircilerden büyük ilgi görmüştü. Bunun üzerine Marvel, The Punisher projesini duyurdu. Bernthal’ın da aynı karakterle geri döneceğini müjdelendi. Çizgi roman severlerin merakla beklediği dizide ayrıca Deborah Ann Woll, Ebon Moss-Bachrach, Ben Barnes, Amber Rose Revah, Daniel Webber, Jason R. Moore, Paul Schulze ve Jaime Ray Newman gibi isimler rol alıyor.

Hayranları heyecanlandıran açıklama Marvel.com üzerinden yapıldı. Şimdilerde New York‘ta çekimleri gerçekleştirilen yapımın 2017‘de ekrana geleceği duyuruldu. Bu yeni yayın programı ile birlikte Netflix önümüzdeki yıl üç farklı Marvel dizisini izleyicilerle buluşturacak. The Punisher’ın yanı sıra Iron Fist ve The Defenders ekrana taşınacak.