reklamı kapat

POPÜLER

Deathstroke

Joe Manganiello’dan Deathstroke sürprizi

Joe Manganiello’nun hayat vereceği Deathstroke‘un DC sinema evrenine katılacağını bir süredir biliyorduk. Sonunda bu efsanevi kötünün tarzı ve kostümüne yakından bakma fırsatı yakalıyoruz.

Hatırlayacağınız üzere Deathstroke’u aslen The Batman‘in kötüsü olarak görmeyi bekliyorduk. Bunun en büyük nedeni karaktere dair ilk görselin Ben Affleck tarafından paylaşılmış olmasıydı. Fakat The Batman filmini Matt Reeves‘in devralmasıyla planlar değişti. Önce Deathstroke’un kendi solo filmine kavuşacağı anlaşıldı. Ardından bu efsanevi kötüyü Justice League‘in bonus sahnelerinden birinde gördük.

Beyaz perdede ilk kez boy gösteren Deathstroke bonus sahneyle büyük heyecan uyandırmayı başardı. Herkes Joe Manganiello‘nun beyaz saçlı yeni tarzına ve bu kötünün kostümüne yakından bakmak istiyordu. Sevilen oyuncu sonunda kendi Twitter hesabı üzerinden bu sahneden bir kare paylaştı. Onun bu sürprizi hayranları fazlasıyla mutlu etti.

Büyük beğeni topladı

Justice League’in bonus sahnesini hatırlarsak, başlangıçta maskeli olarak karşımıza çıkan kahramanımız ardından yüzünü gösteriyor. Joe Manganiello’nun beyazlatılmış saç ve sakalları dikkatimizi çeken ilk detaylar oluyor. Kostüm ise çizgi roman sayfalarından fırlayıp gelmiş gibi bir havaya sahip. Dolayısıyla bu başarılı çalışmayı görüp heyecanlanmamak neredeyse imkansız.