reklamı kapat

POPÜLER

aquaman jason momoa

Jason Momoalı Aquaman’den büyük sürpriz

DC çizgi romanlarından uyarlanan Justice League‘de tanıştığımız Aquaman yakında kendi filmine kavuşuyor. Bu solo filmde hayranların yüzünü güldürecek bir sürpriz yer alacak gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Warner Bros. sevilen DC karakterlerine temeli sağlam bir orijin hikayesi oluşturmaya çalışıyor. Bu alanda en çok zorlanacakları karakterlerden birisi ise Aquaman. Çizgi romanlarda orijini defalarca değişen bu karakter aynı zamanda zaman zaman alay konusu da oldu. Bu yüzden Arthur Curry‘nin imajını düzeltmek için ekstra çaba harcamak gerekiyor. Bu sürecin ilk adımı olarak Aquaman rolü için Game of Thrones ile tanıdığımız Jason Momoa seçildi. Ardından geçmişteki farklı hikayeleri bir araya getirerek tutarlı bir orijin filmi yaratılmaya çalışıyor. Kısacası karakter çizgi romanlardaki alıştığımız halinden giderek uzaklaşıyor. Şimdiye kadar izlediğimiz tanıtımları da göz önünde bulundurunca kahramanımızın klasik kostümüne veda ettiğini varsaymıştık. Paylaşılan yeni poster ise sarı ve yeşil renklerinin ağır bastığı klasik kostümün beyaz perdeye aktarılacağını müjdeliyor!

Aslına bakarsanız poster oldukça gizemli. Çünkü Jason Momoa yüzünü göstermiyor. Suyun altından elini çıkartan kahramanımızın sarı ve yeşil tonlardaki kostümü göze çarpıyor. Asıl dikkat çekici olan ise efsanevi üç başlı mızrağının elinde olması. Bu da onun tanıyıp sevdiğimiz Aquaman’e dönüşeceğini gösteriyor. Bunun nasıl yaşanacağını ise 21 Aralık 2018‘de öğreneceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı