reklamı kapat

POPÜLER

Yeni BMW 3 Serisi için merakla beklenen M3 versiyonu böyle görünebilir

Yeni BMW 3 Serisi merkeze alınarak bağımsız bir tasarımcının imzasıyla radarımıza yakalanan M3 projesi, gerçeğe fazlasıyla yakın.

Yürütülen test sürecinin ardından geçtiğimiz günlerde tanıtımı gerçekleştirilen yeni BMW 3 Serisi, bir süre daha gündemde kalacak gibi görünüyor. Markanın M Performance parçaları üzerinden sportif donanım paketinin de gösterimini gerçekleştirdiği otomobil, beraberinde pek çok soru işaretini de getirdi. Bu soru işaretleri arasında kendisine yer bulanların başında da, her zaman olduğu gibi M3 yer almakta. Yenilenen karakterinin sürüş dinamikleriyle olacak bağlantısı için varsayımları yapılmaya başlandığı modelle ilgili bağımsız çalışmalar da gün yüzüne çıkmaya başladı. Bağımsız tasarımcı Nikita Aksyonov tarafından elektronik ortamda gerçekleştirilen çalışma, 2020 model yılıyla gelmesini beklediğimiz yeni M3’ün görünümüyle ilgili güzel ipuçları veriyor bizlere.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beklenen performans

Paris Otomobil Fuarı’nda halen sergilenmekte olan 2019 BMW 3 Serisi, dış bölümdüyle pek çok kişiyi ikiye bölmüş durumda. Meraklılarının bir kısmı bu yeni görünümden memnun kalırken, hatırı sayılır bir kısmı oyunu negatif taraftan yana kullanıyor. Tam bu noktada ise M dokunuşunun tartışmalar bazında işi biraz daha yumuşatacağına olan inancımız da yok değil. Gövde ve jant seti üzerinde yapılan değişimlerle gerçeğe çok da uzak olmayan çalışmada karbon fiber tavan ve egzoz gibi parçaların atlanmamış olması da güzel detaylar arasında. M denilince işin içerisine gelecek performans konusunda da büyük bir beklenti baş gösteriyor haliyle. 3.0 litrelik sıralı altı silindir makinenin kullanılmasını beklediğimiz otomobilde 500 beygirlik güç değerleri satır başlarında karşımıza çıkıyor. Tabi ki bu süreçte açıklanacak rakamlarla bu beklentilerin ne denli doğru olduğunu da görme şansına erişeceğiz. Siz de geliştirilen bu tasarımla ilgili düşünceleriniz bize yorum olarak iletebilirsiniz.