reklamı kapat

POPÜLER

Kemerlerinizi bağlayın; Ken Block, Forza Horizon 4 için kokpitte [İzle]

XBOX ortaklığıyla özlediğimiz gösterilenden birisi sergileyen Ken Block, en büyük yardımcılarından Mustang’i yanında getiriyor.

Nefes kesen drift şovlarıyla akıllarımızda yer edinen Ken Block, aslında son dönemlerde talihsiz olaylarla gündeme geliyor. Yarışlarda bir türlü istediğini elde edemeyen Amerikalı pilot, geçtiğimiz temmuz ayı içerisinde korkutucu bir kaza geçirmişti. Escort RS ile gerçekleştirdiği kazada hayati tehlike atlayan Block, bir süredir devam eden sessizliğini keyifli bir birliktelik ile bozdu. Üzerindeki kara bulutları dağıtmak adına lastik yakan pilot, XBOX platformunun özel oyunlarından birisi olan Forza Horizon 4‘ün tanıtımı için direksiyon başına geçti. 1965 model yıllı özel yapım Ford Mustang’i ile karşımıza çıkan Block, kendisine kurban olarak eski tip bir savaş uçağını da seçmiş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her noktasında heyecan

İngiltere’nin ön plana çıkartıldığı “Block vs Britain” isimli video, oyunun geliştirilme sürecinde ülkenin var olan etkisini gözler önüne sermek istiyor. Yeni jenerasyon Mustang’in kısa süre önce esinlenildiği Spitfire savaş uçağının da içerisinde bulunduğu bu keyifli projenin temel taşlarından birisi de şüphesiz 1.400 beygirlik öze yapım otomobil. Oyun geliştiricilerinin aynı zamanda platform içerisinde Block’un otomobilini kullanabileceğini duyurmak istediği video, bildiğimiz standartların farklı bir bakış açısıyla kurgulanmış hali aslında. Videoya geçmeden önce Forza Horizon 4’ün halihazırda 60 dolarlık yurt dışı fiyatıyla alıcı bulduğunu da belirtmeden geçmeyelim.