reklamı kapat

POPÜLER

Shazam Aquaman

Yeni Shazam görselindeki Aquaman göndermesi

Yakında izleyici karşısına çıkacak DC uyarlamalarından biri de Shazam olacak. Zachary Levi’nin rol aldığı filmde Aquaman’e de gönderme yapılacak gibi görünüyor.

Warner Bros’un DC uyarlamalarından yana yüzü pek gülmedi. Batman v Superman, Justice League ve Suicide Squad hayal kırıklığı yarattı. Wonder Woman ise tüm bu olumsuzluklara rağmen öne çıkmayı başardı. Onu James Wan’ın yönettiği Aquaman izleyecek gibi görünüyor. David F. Sandberg’in yönettiği Shazam’ın ise Wonder Woman ve Aquaman’in yolundan gideceğini umuyoruz. Paylaşılan fragman bizleri oldukça eğlenceli bir filmin beklediğini müjdelemişti. Bununla birlikte pek çok Justice League ve DC göndermesine şahit olacağız. Bunlardan Arthur Curry de nasibini alacak.

DC Films United hesabı üzerinden paylaşılan yeni Shazam görseli Aquaman göndermesinin ilk kanıtı oluyor. Shazam ve Freddie’nin yer aldığı görselde kahramanımız ufak bir akvaryum tutuyor. Freddie onu kamerayla kayıt altına alırken Aquaman misali balıklarla konuşmaya çalışıyor. Ancak onun bu çabası başarılı olmayacak gibi duruyor. Zachary Levi, Mark Strong, Adam Brody gibi isimlerin rol aldığı Shazam’ın 5 Nisan 2019‘da karşımıza çıkması bekleniyor. Bakalım bu film hayal kırıklığı mı olacak, yoksa DC hayranlarının yüzünü güldürmeyi başarabilecek mi?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Shazam! fragmanı