reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Daredevil’ın yeni sezonuna Avengers 4 engeli

Marvel ve Netflix ortaklığında televizyona uyarlanan Daredevil son olarak The Defenders’ta izleyici karşısına çıkmıştı. Yakında kendi dizisinin üçüncü sezonuyla dönmesini beklediğimiz Matt Murdock Avengers 4 engeliyle karşılaşmış gibi görünüyor.

Önce kısa bir özet geçelim. Bildiğiniz gibi Netflix, The Defenders ile New York’un kahramanlarını bir araya getirmişti. Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist böylece omuz omuza mücadele etmişti. Fakat ilk sezon finalinin sonunda yaşananlar izleyicileri şaşırttı. Matt Murdock’ı önemli bir hikayenin beklediğini anladık. Fakat ardından Avengers Infinity War geldi. Heyecan uyandıran filmin finalinde Thanos‘un başarıya ulaşmasıyla evrendeki yaşamın yarısı gerçeklikten silindi. Bu da Marvel’ın mevcut projelere devam etmesini zorlaştırıyor. Çünkü mesela ancak gelecek sene vizyona girecek Avengers 4 ile çözülebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu sorunu gidermek için devam eden dizi projelerinin Avengers Infinity War’dan önce geçeceği ifade edilmişti. Ancak Daredevil‘ın üçüncü sezonu bu gruba dahil olmayacak gibi görünüyor. Marvel San Diego Comic Con vesilesiyle Iron Fist’in ne zaman ekranlara döneceğini duyurdu. Fakat Iron Fist ile aynı dönemde çekilen Daredevil‘ın üçüncü sezonundan ses yok. Comic Con’da adı anılmadığı gibi yeni sezonun ne zaman ekrana geleceği de belli değil. Bu da izleyicilerin Avengers 4’ten sonrasını beklemesi gerektiği anlamına geliyor olabilir. Bakalım Matt Murdock’ın macerası Thanos’tan sonra nasıl devam edecek?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War kamera arkası