reklamı kapat

POPÜLER

avengers: infinity war

Avengers: Infinity War yönetmenlerinin Marvel TV karakterleri itirafı

Marvel Sinematik Evreni’nin kendi içinde bir ilerleyişi olsa da Marvel’ın bir de televizyon projeleri bulunuyor. Netflix’in yanı sıra başka yapımları da olan Marvel’ın sinematik evrene bu dünyayı ne kadar dahil edeceği ise hala tartışılıyor. Avengers: Infinity War yönetmenleri Joe ve Anthony Russo’nunsa ilginç bir itirafı var.

Avengers: Infinity War, sinematik evrendeki karakterleri bir araya getirmiş olsa da televizyondaki kahramanlarımızı ne yazık ki filmde görememiştik. Bildiğiniz gibi Netflix’in Defenders ekibi ve her bir ekip üyesinin (ve Punisher’ın) ayrı dizisi bulunuyor. Aynı zamanda yine çok popüler Marvel dizilerinden Agents of S.H.I.E.L.D. da sinematik evrene göndermelerle televizyon hayatına devam ediyor. Buradaki kahramanlarımızınsa Infinity War’da olmaması espri ile karşılanmıştı. Özellikle Defenders üyeleri özelinde, pek çok şaka interneteki yerini aldı. Ancak filmin yönetmenliğini üstlenen Joe ve Anthony Russo kardeşlerin aklında televizyon karakterleri hep varmış. İkilinin Variety‘e verdiği röportaj, filmde bu ekibi görebileceğimizi ortaya çıkardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Filme dahil etmeyi düşündük”

Yapılan açıklama ise şu şekilde: “Televizyon karakterlerini Infinity War’e ekleme konusunda kısa bir görüşme yaptık. Senaristliği üstlenen Christopher Markus ve Stephen McFeely ile yapılabilecek olasılıkları tartıştık. Ortaya çıkan fikri de beğendik. Ancak filmlerde anlatılan hikayenin çok spesifik olduğunu düşündük. Bunları tartışırken hikeyeyi incelikleriyle işlemeye başlamıştık ve bu karakterleri de eklersek fazla gelecekti.

Russo kardeşlerin bu açıklaması gelecek filmleri ne kadar etkiler bilemiyoruz ancak Marvel televizyon kahramanlarının sinematik evrene bir şekilde dahil olma düşüncesi dahi heyecan verici duruyor.

İlgili video

Infinity War fragmanı