reklamı kapat

POPÜLER

Avengers: Infinity War

Sebastian Stan, Marvel tarihinin en büyük sahnesi doğrulandı

Avengers: Infinity War için sadece 7 gün kalmışken Bucky Barnes’a hayat veren Sebastian Stan bombayı patlattı. Tanıtımlarda göremediğimiz Avengers karakterleri ile ilgili konuşan Stan, heyecan verici bir açıklama yapıyor.

Avengers: Infinity War artık kapıda. Neredeyse ön gösterim biletleri tükenen film 27 Nisan‘da vizyona girerek aklımızdaki soruları nihayet yanıtlayacak. Ancak filmden önce Winter Soldier’ın yani Sebastian Stan’ın oldukça dikkat çekici bir açıklaması oldu. Bildiğiniz gibi Infinity War bize Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olmuş tüm kahramanlarla bir görsel şölen sunmaya hazırlanıyor. En azından neredeyse tüm kahramanlarla. Yokluğu en çok hissedilen kahraman Hawkeye olsa da ortalarda görünmeyen başka isimler daha var. Örneğin Samuel L. Jackson’ın Nick Fury’si. Avengers’ı bir araya getiren Nick Fury’i Age of Ultron’dan bu yana görmedik. Üstelik neredeyse tamamı siyahi olan oyuncu kadrosuyla Black Panther’da da yer almayan Jackson tam bir kayıp durumda. Aynı şey Michael Douglas’ın Hank Pym’ı için de geçerli. Nerede bu karakterler peki?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sebastian Stan açıklıyor

Stan Independent‘a verdiği röportajda cevabı hayli merak edilen bu soruyu yanıtlıyor. Stan, filmin en büyük sahnelerinden birini anlatıyor ve şu cümleleri kuruyor: “Filmde bir sahne vardı. Ve sanırım o sahnede herkes orada bulunuyordu. Sahneyle ilgili gerçekten konuşamam ama bu sahneyi çekebilmek için 3 ay boyunca plan yapıldığını biliyorum. Çünkü herkesin orada olması gerekiyordu. Etrafınıza baktığınızda ise Samuel L. Jackson’dan Michael Douglas’a veya Michelle Pfeiffer’a kadar herkesi görebiliyordunuz.

Stan’ın bu açıklaması Hawkeye’ı kapsamıyor belki ancak Nick Fury, Hank Pym ve Janet van Dyne’ın filmdeki varlığını doğruluyor. Ancak Stan’in Michelle Pfeiffer ismini geçirmesi hayli dikkat çekici. Zira Pfeiffer’ın karakterinin 6 Temmuz‘da vizyona girecek olan Ant-Man and the Wasp filminde tanıtılması bekleniyor. Bu yüzden Stan’in bu açıklamasının Avengers: Infinity War için değil Avengers 4 için geçerli olduğu düşünülüyor. Kim bilir, belki kayıp karakterlerimizden Hawkeye’ı da Avengers 4’te görebiliriz. Hawkeye‘ın yokluğu ise hala bir gizem. Yönetmenlerin bu konuyla ilgili yaptığı açıklamayı buradan okuyabilirsiniz.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı