reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Avengers: Infinity War Iron Man

Avengers: Infinity War yönetmenlerinden “Iron Man’in ölümü” dedikodularına cevap

Avengers: Infinity War filmi için artık sayılı gün kalmışken, hayranların büyük endişeyle cevp beklediği bir soru var: Iron Man bu filmde ölecek mi?

Advertisement

Avengers: Infinity War senaristleri bu filmde bazı karakterlere veda etmemiz gerektiğini açıkladığından bu yana hayranları bir panik sarmış durumda. Çünkü “kaybedilecek” karaktere ilişkin en korkutucu teorilerden biri Iron Man’in ölümü. Bunda Robert Downey Jr’ın geçmişte verdiği röportajlar da etkili oluyor. Ancak fragmanlarda da Tony Stark’ın pek iyi vakit geçirdiği söylenemez. Özellikle yeni kostümüyle göründüğü neredeyse 2 saniyelik an hayranları iyice tedirgin etmişti. Zira kendini tamamlayan kostümünün sağ kolu sanki tamamen makineden yapılmış gibiydi. Bu da akıllara karakterimizin bir kolunu kaybedebileceğini getirdi. Russo kardeşlerin Hindustan Times‘a verdiği röportajda ise bazı sorular cevaplanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Iron Man’e veda vakti mi?

Russo kardeşler popüler teori karşısında verdikleri cevapta her bir kelimeyi tartarak konuşuyor. “Robert’tan Iron Man bayrağını alıp taşıyabilecek biri yok. İzleyicilerin böyle bir şeyi kabul edebileceğine inanmıyoruz. Robert bize Iron Man’i bırakacağına ilişkin bir şey söylemedi ancak bu bir gün gerçekleşecek. Karaktere sonsuza kadar hayat veremez ve eminiz ki kariyerinde yapmak istediği başka işler de mevcut. Ancak bu karakteri canlandırmaktan gerçekten zevk alıyor. Biz de beraber çalışmayı çok seviyoruz. Bu durum ileride nereye varacak göreceğiz.

Russo kardeşler Downey Jr’ın karakteri ne zaman bırakacağına ilişkin net bir yorum yapmasa da, ünlü aktörün kariyerinde yeni işlere yer vermek isteyeceğinin vurgulanması yakında karaktere veda edebileceğimizin göstergesi. Ancak o veda Infinity War’da mı gerçekleşir emin değiliz. Yine de böyle bir veda olacaksa bile Russo kardeşler bunu açık bir şekilde elbette film öncesi söylemeyecektir. Ancak bir noktada artık Iron Man karakterini bırakmamız gerektiğini hatırlatan Russo kardeşler, bir yandan bizi bir vedaya hazırlıyor gibi. 27 Nisan‘da vizyona girecek olan filmin fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı