reklamı kapat

POPÜLER

Avengers: Infinity War Avengers 4

Hayranları şaşırtacak önemli Avengers 4 sızıntısı

Avengers: Infinity War sonrası olayları toparlayacak olan Avengers 4 için ortaya ilginç bir iddia atıldı.

Avengers: Infinity War finalinden sonra heyecanla beklediğimiz Avengers 4 için hala adam akıllı resmi bir tanıtım ya da açıklamaya kavuşamadık. Ancak yaptığı sızıntılarla ünlü Daniel R, Twitter paylaşımıyla hayranların kafasını karıştıracak bir açıklama yaptı. Daniel R’ın yaptığı açıklamaya göre Avengers 4, Avengers: Infinity War’dan tam 5 yıl sonra başlayacak. Herkesin birkaç aylık bir zaman atlaması beklediği dizinin 5 yıllık büyük bir zaman atlaması yapacağı iddia ediliyor. Ek sahnelerinde Captain Marvel’a yardım çağrısıyla sonlanan Avengers: Infinity War filminin ardından Avengers 4’e başladığımızda belli ki bir açmazın içinde kalan kahramanlarla karşılaşacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Captain America ve Iron Man odaklı

Yeni filmde ise elbette umutlar Captain Marvel’a bağlanmış durumda ancak filmin Captain America ve Iron Man odaklı olacağı da konuşuluyor. Chris Evans’ın veda mesajından sonra ise Captain America’nın öleceği dedikoduları iyiden iyiye alev almış durumda. Bu beş yıllık ara doğruysa, kahramanlarımızın o süre zarfında ne yaptığı da merak konusu. Infinity War’un sonu hepsi için büyük bir travma olmuştu zira. Aynı şekilde Thanos’un bu 5 yılda neler yapmış olabileceği de merak edilen detaylardan.

5 yıllık zaman atlaması iddiası ise daha yaşlı bir Cassie Lang’in ekibe dahil olduğu iddialarıyla birleştirilince mantıklı geliyor. Unutmuş olabilecekler için hatırlatalım, Cassie Lang, Ant-Man’in yani Scott Lang’in kızı. Ant-Man and the Wasp filminin ek sahnesi de düşünülünce, Cassie Lang’in birden ortadan kaybolan babası için harekete geçmesi mantıklı duruyor. Tüm soruların cevabını ise 26 Nisan 2019‘da öğreneceğiz.

İlginizi çekebilir

Deadly Class fragmanı