reklamı kapat

POPÜLER

Avengers: Infinity War ve Avengers 4 yönetmenlerinin yeni dizisi Deadly Class

Avengers 4 yönetmenlerinin şiddet dozunu artıran yeni dizisi [İzle]

Avengers: Infinity War ve Avengers 4 yönetmenleri Russo kardeşlerin yeni dizisi Deadly Class, New York Comic Con 2018’de şiddetin dozunu artıran bir fragman paylaştı.

Advertisement

Avengers: Infinity War başarısından sonra Russo kardeşlerin merakla beklenen tek işi Avengers 4 değil. Yönetmen kardeşlerin yapımcılığını üstlendiği aynı isimli çizgi roman uyarlaması Deadly Class, yeni bir fragman paylaştı. İlk bölümü 16 Ocak‘ta yayınlanacak olan Syfy dizisinde, şiddet hiç olmadığı kadar artıyor. Dünyanın en tehlikeli ailelerinin çocuklarını yolladığı sıra dışı bir okulda, bir o kadar daha sıra dışı bir eğitimin tam ortasına düşmeye hazır mısınız?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deadly Class 16 Ocak’ta yayınlanacak

Kendini bu garip okulda bulan “evsiz” ana karakterimiz, acımasız bir müfredatla karşı karşıya kalıyor. Yeni nesil suikastçıların yetiştiği bu okulda işlerin çabucak “aksiyona” boğulacağını ise tahmin etmek zor değil… Okulda bir yandan kendi ahlak muhakemesi içinde çatışan Marcus Lopez Arguello aynı zamanda hayli çarpık sosyal gruplar arasında da hayatta kalmaya çalışıyor. Dizi Benedict Wong (Doctor Strange), Benjamin Wadsworth (Teen Wolf), Lana Condor (X-Men: Apocalypse, Alita: Battle Angel), Maria Gabriela de Faria (Yo Soy Franky, Sitiados), Luke Tennie (Shock and Awe), Liam James (The Way Way Back, The Killing) ve Michel Duval’ı (Señora Acero, Queen of the South) bir araya getiriyor.

2019’un merak edilen projeleri arasına ise şimdiden girdiğini söyleyebiliriz. Çizgi romanı merak edenler için, serinin Türkçe baskısı bulunduğunu da ekleyelim. Avengers 4 öncesi yeni bir şeyler izlemek isteyenler şansını Deadly Class’tan yana kullanabilir. Dizinin yeni fragmanını haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.