reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man

Avengers Endgame’deki yeni Iron Man zırhı

Avengers Endgame filminin vizyon tarihi yaklaşırken yeni detaylar ortaya çıkıyor. Bunlardan birinin de Iron Man tarafından giyilecek yeni zırh olduğu anlaşıldı.

Geçtiğimiz sene vizyona giren Avengers Infinity War’un ardından neler olacağı büyük merak konusu. Thanos’un evrenin yarısını yok etmesiyle birlikte kahramanlarımızın ne yapacağını görmek için bir senedir bekliyoruz. Marvel Avengers Endgame için tanıtım çalışmalarını büyük bir gizlilik içinde yürütüyor. Dolayısıyla ortaya çıkan her detay büyük ilgi çekiyor.

Ortaya çıkan son sızıntının odağında ise Iron Man yer alıyor. Avengers Infinity War’un finalinde Titan’da mahsur kalan ve dünyaya geri dönmeye çalışan Tony Stark yeni bir zırh giyecek gibi görünüyor. Hot Toys sayesinde ortaya çıkan sızıntıda Mark LXXXV yani Mark 85 isimli yeni zırhı görme fırsatı elde ediyoruz. Kahramanımız son olarak Avengers Infinity War filminde Mark 50 ile boy göstermişti. Nano teknolojiye sahip bu zırh büyük beğeni toplamıştı. Şimdi sıranın Mark 85’e geldiğini görüyoruz. Bu detay da filmde zaman atlaması olacağına dair inancımızı artıyor. Çünkü Mark 50 ile Mark 85 arasında tam 35 farklı model daha yapıldığını görüyoruz. Bu kadar zırhın kısa sürede inşa edilmesi pek mümkün görünmüyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Avengers Endgame’de gerçekten zaman atlaması görecek miyiz?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame fragmanı