reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War fragmanında Iron Man’in şaşırtan yeni zırhı

Avengers Infinity War‘un vizyona girmesi için günleri sayarken, Super Bowl 2018 sayesinde yeni görüntülere kavuştuk. Bu tanıtıma yakından baktığımızda Iron Man‘in zırhında ciddi bir değişikliğe gidildiği dikkat çekiyor. Üstelik bunun için Tony Stark, Black Panther‘dan yardım almış gibi görünüyor.

Aslına bakarsanız Iron Man’in kostümünde değişikliğe gidileceğini Infinity War setinden düşen fotoğraflar sayesinde fark etmiştik. Fakat bu değişimin sadece tasarımla sınırlı olacağını zannediyorduk. Geçtiğimiz gün ortaya çıkan yeni tanıtım ise asıl değişimin zırhın teknolojisinde yaşandığını ortaya koyuyor.

30 saniyelik fragmanın ufak bir kısmında Tony Stark‘ı yandan görüyoruz. Bu görüntü hızla geçtiği için dikkatli bakmadığınızda zırhını üstüne geçirdiği ancak başlığın takılı olmadığını zannedebilirsiniz. Fakat bu kareleri yavaşlattığınızda zırhın nano teknolojiden yararlandığını anlıyorsunuz. Tıpkı Black Panther‘in kostümünde olduğu gibi zırh istediğiniz zaman tüm vücudunuzu yavaş yavaş kaplıyor. Bu sayede Iron Man’in her parçanın ayrı ayrı gelişini beklemesine gerek kalmıyor. Üstelik bu Iron Man’in zırhını istediği yere götürmesini de kolaylaştıyor. Güçlü bir silah olan zırh istediğiniz ufak bir objenin içine sığdırılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu teknolojiyi daha önce Black Panther’in fragmanında görmüştük. Wakanda teknolojisi olan bu sistemin T’Challa’nın kız kardeşi Shuri tarafından geliştirildiğini biliyoruz. Kısacası Tony Stark, Shuri‘nin yardımını almış gibi görünüyor. Kostüme yakından bakabilmek için ise 4 Mayıs‘ı beklememiz gerekecek.

İlginizi çekebilir