reklamı kapat

POPÜLER

Avengers: Infinity War

Iron Man ve Star-Lord’u karşı karşıya getiren Avengers: Infinity War fragmanı [Video]

Avengers: Infinity War öncesi yayınlanan son televizyon fragmanlarının birinde dikkatli hayranlar ilginç bir sahne fark etti. Iron Man ve Star-Lord’u karşı karşıya getiren sahne akıllarda soru işaretleri oluşturuyor.

27 Nisan’da vizyona girecek olan Avengers: Infinity War için yeni bir televizyon fragmanı yayınlandı. Legacy ismini taşıyan yeni fragman büyük yıkımın ne kadar yakın olduğunu ortaya seriyor. Eski filmlerden büyük kısa bir kolaj sunan fragmanın son 5 saniyesindeyse Infinity War’dan sahneler gösteriliyor. Kahramanlarımızın acı çektiği sahnelerden biri ise Star-Lord ve Iron Man’i karşı karşıya getiriyor. 0:24’üncü sahnede videoyu durduran hayranlar doğru anı yakalıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iron man vs star lord

Anlaşmazlık mı koruma mı?

İkiliyi birlikte gördüğümüz bir önceki fragmanda Star-Lord plan yapma işini ona bırakmaları gerektiğini söylerken Tony Stark da bu cüret karşısında şaşırmış görünüyordu. Yeni fragmanda ise ikili bir tür dövüş içindeymiş gibi görünüyor. Ancak görüntü 1 saniye bile ekranda kalmadığı için neler olduğunu anlamak zor. Ya gerçekten iki karakterin egoları ciddi bir çarpışma yaşıyor ya da durum düşündüğümüzden daha kötü. Thanos’un Galaksinin Koruyucuları ekibinden birini öldürmesi durumunda sinirle saldırmak isteyen Star-Lord’un ölümüne koşmasını engelleyen bir Iron Man de olabilir bu sahnede. Kısa fragmanı haberin devamındaki videodan izleyebilirsiniz.

Video