reklamı kapat

POPÜLER

Deadly Class

Avengers Infinity War’un yönetmenlerinden yeni dizi: Deadly Class [Video]

Avengers Infinity War ile büyük takdir toplayan Anthony ve Joe Russo kardeşler yeni bir diziyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Enteresan bir hikayeye sahip olan Deadly Class‘tan ilk tanıtım gün yüzüne çıktı.

Aslına bakarsanız Avengers Infinity War’un yönetmenleri başarılı oldukları türden pek uzaklaşmıyor. Deadly Class da bir çizgi roman uyarlaması olmasıyla dikkat çekiyor. Image Comics imzası taşıyan seri Rick Remender ve Wes Craig tarafından yaratıldı. Şimdi Joe Russo, Anthony Russo ve Mike Larocca yapımcılığında televizyona uyarlanıyor.

Deadly Class aslında evsiz bir çocuğun hikayesini anlatıyor. Marcus Lopez kendini oldukça elit bir okulda buluyor fakat bu bildiğiniz okullardan çok farklı. Dünyanın dört bir yanındaki suç örgütleri çocuklarını buraya gönderiyor ve onların kendi alanlarında en iyi eğitimi alması için çabalıyor. Marcus Lopez’in bu okula kabul edilmesi onun hayatını değiştiriyor. İçerisi ise kendi kuralları olan ölümcül bir ormandan farksız. Dizinin oyuncu kadrosu ise Benedict Wong, Benjamin Wadsworth, Lana Condor, Maria Gabriela de Faria, Luke Tennie, Liam James ve Michel Duval gibi isimlerden oluşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deadly Class’in ilk sezonu ne zaman ekrana gelecek henüz belli değil. Fakat dizi için paylaşılan ilk görüntüleri ve Avengers Infinity War yönetmenlerinin proje hakkındaki sözlerini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Deadly Class ilk tanıtım