reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 9 Galaxy Watch Wireless Charger Duo

Galaxy Note 9 ve Galaxy Watch’a özel kablosuz şarj cihazının fiyatı ortaya çıktı

Samsung Galaxy Note 9 ve yeni akıllı saat modeli Galaxy Watch, hatırlarsınız geçtiğimiz gün Wireless Charger Duo ile gündeme gelmişti. İşte bu dikkat çeken cihaz için yeni görseller yayımlandı ve fiyat ortaya çıktı.

İlk olarak Roland Quandt‘tan gördüğümüz Wireless Charger Duo, Galaxy Note 9 ve Galaxy Watch‘ı aynı anda şarj edebilen bir kablosuz şarj cihazı. LetsGoDigital’in yeni görsellerini yayımladığı cihaz, bakıldığı zaman oldukça şık görünüyor. Merak edilen aksesuarlar arasında yer alan ürün, telefonu dik konumda tutabiliyor. Qi destekli tüm ürünlerle kullanılabileceği iddia edilen Samsung Wireless Charger Duo, daha önce de söylediğimiz gibi yatak başına uygun bir tasarıma sahip. Yüksek hızda şarj gerçekleştirmeyeceği söylenen cihaz, gelen bilgilere göre 75 euro satış fiyatına sahip olacak. Yani ucuz bir aksesuar olmayacak Duo, telefon ve saat ile beraber raflardaki yerini alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 9 Galaxy Watch Wireless Charger Duo

Samsung Galaxy Watch hakkında neler biliyoruz?

Şimdiye kadar duyduğumuz kadarıyla Galaxy Watch iki farklı boyutta geliyor ve burada bir modelin 1,2 inç, diğerinin ise 1,3 inç ekrana sahip olacağı söyleniyor. 43.4 mm ve 48mm kasa boyutlarına sahip olacak saatler, aslında aşırı bir boyut farkı taşımıyor. Android Wear (WearOS) değil Tizen 4.0 işletim sistemiyle gelen saatlerin, satışına 24 Ağustos tarihinde başlanıyor. LTE destekli bir versiyonları da bulunan Watch ailesi, dijital asistan Bixby desteğine sahip olacak ve bünyelerinde 470 mAh pil taşıyacak.

İlgili Video

Galaxy Note 9 lansman videosu