reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 9 ve Wireless Charger Duo ve Galaxy Watch ve

İşte Galaxy Note 9 ve Galaxy Watch’ı aynı anda şarj edebilecek kablosuz şarj cihazı

Samsung‘un resmi olarak Galaxy Note 9 ve beraber tanıtacağı yeni akıllı saat modeli Galaxy Watch, bugün farklı bir donanımla karşımızda çıktı.

Son dönemde sağlam sızıntılar yapan Roland Quandt, kısa süre önce Galaxy Note 9 ve Galaxy Watch‘ı aynı anda şarj edebilen kablosuz şarj cihazını sızdırdı. “Wireless Charger Duo” olarak isimlendirilen cihaz, istenirse iki farklı Qi destekli telefonu da aynı anda şarj edebiliyor. Özellikle yatak yanına konumlandırmak için güzel duran cihaz, “Galaxy Watch” adını da kesinleştiriyor. Galaxy Note 9 harici diğer telefonlarla da çalışması beklenen ürün, söylendiği kadarıyla “hızlı şarj” desteğine sahip değil. Bu biraz üzücü görünüyor ancak Samsung süreci güvenli limitlerde bırakmayı istemiş gibi görünüyor. Gece yatarken şarja bırakılan cihazlar için kimsenin “hızlı şarj” sürecine ihtiyacı bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 9 ve Wireless Charger Duo ve Galaxy Watch ve

Samsung Galaxy Watch oldukça merak ediliyor

Dün duyduğumuz kadarıyla Galaxy Watch iki farklı boyutta geliyor ve burada bir modelin 1,2 inç, diğerinin ise 1,3 inç ekrana sahip olacağı söyleniyor. 43.4 mm ve 48mm kasa boyutlarına sahip olacak saatler, aslında aşırı bir boyut farkı taşımıyor. Android Wear (WearOS) değil Tizen 4.0 işletim sistemiyle gelen saatlerin, satışına 24 Ağustos tarihinde başlanıyor. LTE destekli bir versiyonları da bulunan Watch ailesi, dijital asistan Bixby desteğine sahip olacak ve bünyelerinde 470 mAh pil taşıyacak.

İlgili Video

Galaxy Note 9 lansman videosu