reklamı kapat

POPÜLER

samsung
samsung
samsung

Dönüştürülebilir Samsung hızlı kablosuz şarj cihazının fotoğrafları internete düştü

Bugün Galaxy Note 20 ailesini tanıtmaya hazırlanan Samsung, yeni kablosuz şarj cihazını da tanıtmak için gün sayıyor.

Sızıntılarıyla ün yapmış bir isim olan RolandQuandt, Samsung’un yeni kablosuz şarj cihazının fotoğraflarını paylaştı.  Şu anda EP-N3300 kod adıyla anılan şarj cihazı yatay ve dikey olarak kullanılabiliyor. Cihaz hızlı kablosuz şarj cihazı olarak değerlendirilse de cihaz 9 watt’a kadar cihazları kablosuz olarak şarj edebiliyor. Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan dönüştürülebilir cihazın Galaxy Note 20 etkinliğinde duyurulması bekleniyor. Cihazın satış fiyatı da belirsizliğini koruyor. Kablosuz şarj cihazıyla ilgili tüm bilgilerin bugün açığa çıkacağını söylemek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 ailesinin tanıtılmasına sayılı saatler kaldı

Samsung’un satışlarına katkı sağlaması beklenen Galaxy Note 20 ailesi için de geri sayım başladı. Galaxy S20 Ultra olduğu gibi 108 megapiksel ana kamerayla geleceği konuşulan telefonun özellikle otofokus performansında iyileştirme sunacağı ifade ediliyor.

Telefon Exynos 990 (Türkiye’de satılacak model) veya Snapdragon 865 Plus işlemcisiyle geliyor. 6,9 inç WQHD+ 120 Hz Dinamik AMOLED ekran üzerine kurulan Galaxy Note 20 Ultra, arkasında 108 megapiksel ana, 12 megapiksel ultra geniş açı, 12 megapiksel telefoto kameralardan oluşan üçlü kurulum taşıyor. Burada lazer otomatik netleme de sunuluyor. Galaxy Note 20 ve yeni katlanabilir telefon modelleriyle ilgili tüm detaylar bügün  açığa çıkacak.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!