reklamı kapat

POPÜLER

samsung

Samsung’dan kompakt ve uygun fiyatlı kablosuz şarj cihazı

Kablosuz şarj cihazları kablolu şarj cihazlarından hala daha yavaş olsa da Samsung gibi şirketler piyasaya sürdükleri kablosuz şarjlarla dikkat çekici ürünlere imza atıyor. Samsung’un yeni kablosuz şarj cihazı EP-P1100, EP-P3100 modelinin yerini almaya hazırlanıyor.

Bir önceki modelden daha kompakt bir boyuta sahip olan cihaz, 88 mm çapında ve 12 mm kalınlığında. P3100 modelinin 98 mm çapında ve 20 mm kalınlığında olduğunu belirtelim. Çok yakında satışa sunulacağı belirtilen cihaz, hızlı şarj teknolojisine destek veriyor. Web sitesinde listelenen Samsung kablosuz şarj cihazı, eski kablosuz şarj pedi ile aynı özelliklere sahip. Qi sertifikalı cihazları destekleyen kablosuz şarj cihazı USB-C bağlantı noktasıyla geliyor. Normal şarj için 5V, hızlı şarj içinse maksimum 10 V’u destekleyen cihazın Samsung Hollanda internet sayfasında ortaya çıktığını belirtelim. Cihazın satış fiyatı ise yaklaşık 35 euro. Bir önceki modelin yurt dışındaki fiyatının yaklaşık 60 euro olduğunu hatırlatalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha kompakt ve daha uygun kablosuz şarj cihazı

Yakında Türkiye’de de satışa sunulmasını beklediğimiz yeni kablosuz şarj cihazının Türkiye fiyatı belli olduğunda sizlerle paylaşacağımızı belirtelim. Samsung imzalı yeni kablosuz şarj cihazının uygun fiyata kablosuz şarj cihazı satın almayı düşünenler için iyi bir tercih olacağını söyleyelim. Hızlı şarj destekli bir telefon kullanıcısıysanız yeni kablosuz şarj cihazının bu konuda da kullanıcılara yardımcı olacağını ifade edelim.