reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Z5 Pro

Kamera konusunda çok iddialı; işte Lenovo Z5 Pro hakkında ortaya çıkan yeni bilgiler

1 Kasım tarihinde resmen tanıtılacak Lenovo Z5 Pro için yeni bir resmi bir paylaşım daha yapıldı. Bu sefer modelin arka kamera kurulumu netleşti.

Hakkında hemen her gün yeni bilgilerin çıktığı Lenovo Z5 Pro, özellikle tasarımıyla öne çıkıyor. Biliyorsunuz model sürgülü / kızaklı yapısıyla çerçeveleri ve çentiği tarihe gömüyor. Ancak model teknik olarak da dikkat çekmeyi başarıyor. Geçtiğimiz günlerde Dolby Atmos üzerinden gerçekçi / doğal ses verebildiği ortaya çıkan telefon, aynı zamanda yapay zeka destekli bir gürültü engelleme sistemiyle geliyor. Yeni bilgiler ise modelin kamera altyapısına odaklanıyor. Buna göre telefonun arkasında kesin olarak 24 megapiksel + 16 megapiksel şeklinde bir çiftli kurulum yer alıyor. Bu kameranın Lenovo telefonlarda kullanılan en gelişmiş sistem olduğu söylenirken, modelde “Super Night” isimli yapay zeka destekli bir modun olacağı da belirtiliyor. Bu mod kişilerin çok iyi gece çekimleri yapmasına imkan tanıyor deniyor. Bu arada modelin önünde de çiftli kamera yer alıyor. Yani Lenovo Z5 Pro toplam dört farklı kamera ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Donanım seviyesinde şifreleme yapabilen telefon, ayrıca bir “Turbo” özelliğiyle geliyor.

Lenovo Z5 Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Z5 Pro için ortaya çıkan diğer detaylar ise şöyle

Akıllı telefon söylendiği kadarıyla bünyesinde 6,5 inç 2280×1440 piksel bir ekran taşıyor. Model gücünü ise Snapdragon 845 işlemi ve 6 GB / 8 GB RAM’den alıyor. 64 GB, 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleri bulunan telefon, 4.000 mAh pile sahip. Firmanın şimdiye kadar yaptığı en iyi modeli, kesin olarak ekrana entegre parmak izi teknolojisini de bünyesinde taşıyor.

İlginizi Çekebilir

İşte güçlü rakip Xiaomi Mi Mix 3