reklamı kapat

POPÜLER

samsung

Samsung’dan kablosuz şarj destekli sterilizasyon cihazı

Samsung, UV-C ışığı kullanarak mobil cihazları sterlize eden cihazını görücüye çıkardı. Cihaz mobil cihazları sterilize ettiği gibi kablosuz olarak da şarj edebiliyor.

Şirket, ultraviyoleyle bakterilerin ve mikropların yüzde 99’unu öldürebileceğini söylüyor. Cihaz, kablosuz kulaklıkları, gözlükleri, akıllı telefonları, akıllı saatleri ve diğer küçük nesneleri sadece 10 dakikada dezenfekte edebiliyor. Samsung imzalı cihaz içine yerleştirilen herhangi bir cihazın üst ve alt yüzeylerini dezenfekte ediyor. Şık ve hafif bir tasarıma sahip olan sterilizatör her yere kolayca taşınabiliyor. Cihaz, kullanmaya başladıktan on dakika sonra otomatik olarak kapanıyor. Cihazın maksimum kablosuz şarj çıkışı ise 10 watt. Tayland satış fiyatı 50 dolar olduğu açıklanan cihazın önümüzdeki günlerde diğer ülkelerde de satışa sunulması bekleniyor. Cihazın Avrupa’daki satış fiyatı ise henüz açığa çıkmış değil. Cihazın Türkiye’ye gelmesi durumunda bu haberi de sizlerle paylaşacağız. Tüm dünyada yaşanan koronavirüs salgını göz önüne alındığında Samsung imzalı sterilizasyon cihazının kullanıcılara fayda sağlayacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, servis noktalarında sterilizasyon hizmeti sunuyor

Mophie ve Invisible Shield‘in sterilizasyon cihazlarının yurt dışındaki satış fiyatları ise 80 dolar ve 60 dolar. SamMobile, bu cihazı satın almayı düşünmeyen kullanıcılar için Samsung’un servislerinde mobil cihaz temizliği yaptığında da söz ediyor.

İlginizi çekebilir

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!