reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M51
Samsung Galaxy M51
Samsung Galaxy M51

Samsung Galaxy M51 için netleşen son teknik detaylar

2020 Galaxy M ailesine yakında dahil edilecek Samsung Galaxy M51 için teknik detaylara gelmeye devam ediyor. Bu sefer hızlı şarj netleşti.

Samsung Galaxy M51 için teknik olarak neredeyse sürpriz kalmamış durumda. Yeni gelen bilgilere göreyse telefon, 5.000 mAh kapasitesindeki pilini 25W hızlı şarj sistemiyle destekliyor. Bu değer artık günümüz için ufak ancak cihazın konumu gereği normal ve yeterli görünüyor. Biliyorsunuz artık üst seviyede tam 120W hızlı şarj sistemleri hayatımıza girmeye başlıyor. Arkasında merkezinde 64 megapiksel ISOCELL Bright GW1‘in yer aldığı dörtlü kamera kurulumu taşıyan telefon, söylendiği kadarıyla 6,3 inç Full HD+ Super AMOLED ekrana sahip. Gücünü sızdırılan Geekbench sonucuna göre Snapdragon 730 işlemciden ve 8 GB RAM’den alan telefon, bağlantı tarafında sürpriz olmadığı üzere USB-C kullanıyor. Tasarımsal olarak yukarıdaki gibi görünen telefon, ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyor ve parmak izi sensörünü ise arkasında barındırıyor. Modelin 3.5 mm kulaklık girişini de koruduğu sevindiren detayları arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M51 bütçe dostu bir orta seviye olacak

Fiyat halen net olarak sızdırılmış değil. Fakat bu konuda tahminler halen 250 dolar seviyesini gösteriyor. Ancak elbette bunun tahmin olduğunu tekrardan belirtmek gerekiyor. Orta seviye modelleri yine çok ciddi sayıda artan firma, yakında Galaxy M31s’i de tanıtmaya hazırlanıyor.

İlginizi Çekebilir

Xbox oyunları Android’e geliyor